aktualności

SOLIDEXPERT wspiera WOŚP! Weź udział w licytacji i pomagaj razem z nami

W świecie, gdzie każdy gest ma znaczenie, SOLIDEXPERT z dumą dołącza do grona firm wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku, w ramach naszego zaangażowania, oferujemy nie tylko nasze produkty i usługi, ale także niezapomniane doświadczenia. Oto, co przygotowaliśmy na aukcje WOŚP!

1. Przejazd Rajdowym Pojazdem Lancia Delta Integrale HF

Dla miłośników motoryzacji i adrenaliny, oferujemy coś naprawdę specjalnego – przejazd legendarnym pojazdem rajdowym Lancia Delta Integrale HF na Torze Modlin. To nie tylko okazja do poczucia prędkości i mocy rajdowego auta, ale również szansa, by z bliska przyjrzeć się, jak wygląda świat motorsportu. Przewidujemy około 8 przejazdów na fotelu pasażera, co z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY LICYTACJI

2. Szkolenie Podstawowe SOLIDWORKS

Technologia i edukacja idą w parze w naszej ofercie szkolenia podstawowego z SOLIDWORKS. To idealna propozycja dla początkujących użytkowników oprogramowania CAD, jak również dla tych, którzy chcieliby przesiąść się na SOLIDWORKS z innych systemów. Szkolenie obejmuje wszystkie kluczowe aspekty, które pozwolą uczestnikom na płynne wejście w świat projektowania wspomaganego komputerowo.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY LICYTACJI

3. Szkolenie Zaawansowane SOLIDWORKS

Dla tych, którzy chcą pójść krok dalej, mamy szkolenie zaawansowane z SOLIDWORKS. To propozycja dla osób, które już mają podstawy i chcą zgłębić bardziej zaawansowane techniki i narzędzia, niezbędne w profesjonalnym modelowaniu. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale również zdobyć cenne doświadczenie praktyczne.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY LICYTACJI

Dlaczego WOŚP?

Wspieranie WOŚP to dla nas szansa, by przyczynić się do większego dobra. WOŚP od lat pomaga w zakupie sprzętu medycznego dla szpitali dziecięcych i nie tylko, a my jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej zmiany. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. 
Fundacja planuje kupić urządzania dla:

 • diagnostyki obrazowej, m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne
 • diagnostyki czynnościowej, m.in. polisomnografy i przenośne spirometry
 • diagnostyki endoskopowej, m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy
 • rehabilitacji - sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc
 • torakochirgurgii, m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy 

Jak Możesz Wziąć Udział?

Aukcje są dostępne na platformach aukcyjnych, a udział w aukcjach WOŚP jest prosty i dostępny dla każdego, kto chce wesprzeć tę szlachetną inicjatywę. Gdy znajdziesz aukcję, która Cię interesuje, możesz rozpocząć licytację. Wprowadź kwotę, którą chcesz zaoferować, i potwierdź swój udział klikając „Licytuj”. Jeśli Twoja oferta będzie najwyższa, gdy aukcja się zakończy, zostaniesz ogłoszony zwycięzcą. Otrzymasz wtedy instrukcje dotyczące płatności i dalszych kroków, aby odebrać swój wygrany przedmiot lub usługę.

Licytacja trwa do 2 Lutego. Nie przegap szansy na zdobycie jednego z tych niezapomnianych doświadczeń, a także możliwości by rozwinąć swoje umiejętności w SOLIDWORKS, jednocześnie wspierając szczytny cel.

Licytuj, przeżyj niesamowite emocje i pomagaj razem z nami!

Autor
solidexpert

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej