aktualności

SOLIDWORKS 2021 BETA – testy wystartowały | Weź udział i wygraj nagrody!

Zespół R&D SOLIDWORKS pracował  ciężko, aby udostępnić stabilną wersję SOLIDWORKS 2021 Beta, która została opracowana na podstawie zgłaszanych przez Klientów próśb poprawy wydajności, jakości i funkcji programu.

Dzięki portfolio 3DEXPERIENCE® WORKS klienci SOLIDWORKS mogą uzyskać dostęp do nowej generacji aplikacji zorientowanych na chmurę i zintegrowanych na Platformie 3DEXPERIENCE oraz stawić czoła większym wyzwaniom dzięki rozwiązaniom zapewniającym niezrównaną produktywność, współpracę i skalowalność.

Pomimo wprowadzania do oferty rozwiązań chmurowych, producent programu nadal rozwija produkty desktopowe, które używają obecni klienci. Zespół badawczo-rozwojowy dokonuje przeglądu i nadaje priorytet tysiącom próśb o ulepszenie przesłanych przez użytkowników SOLIDWORKS, aby zapewnić, że nie tylko dostarcza nowe funkcje i możliwości, ale także zapewnia lepszą jakość i wydajność z każdą nową wersją programu.

Zespół R&D SOLIDWORKS pracował  ciężko, aby udostępnić stabilną wersję SOLIDWORKS 2021 Beta, która została opracowana na podstawie zgłaszanych przez Klientów próśb poprawy wydajności, jakości i funkcji programu.

SOLIDWORKS 2021 posiada setki nowych ulepszeń, z których 90% jest wprowadzane na prośbę samych użytkowników programu.

Główne obszary jakie zostały rozwinięte w SOLIDWORKS 2021 dotyczą:

 • Rozszerzenia funkcjonalności – uproszczenie narzędzia Defeature dla dużych złożeń, więcej poleceń dostępnych w trybie tworzenia szczegółów dla rysunków oraz dodatkowe możliwości symulacji tworzyw sztucznych, zapewniają nowe możliwości przepływu pracy w zakresie projektowania i walidacji projektów.
 • Wydajności – szybsze generowanie siatki znacznie skraca czas symulacji. Usprawnione zarządzanie danymi dzięki współpracy, zmniejsza liczbę błędów i czas zarządzania projektem, dając więcej czasu na udoskonalenie projektu.
 • Połączenia z Platformą 3DEXPERIENCE – ulepszone połączenie z Platformą 3DEXPERIENCE zapewnia szeroką współpracę w chmurze, zarządzanie danymi i dostęp do zaawansowanych aplikacji. Zapewnia Twojemu zespołowi dostęp do narzędzi i usług potrzebnych do wykonania całej pracy projektowej.

Jesteś posiadaczem aktywnej subskrypcji dla programu SOLIDWORKS? Jeżeli tak, masz możliwość rozpoczęcia testów nowego SOLIDWORKS 2021 i tym samym wpłynąć na jego jakość, wydajność i niezawodność.

Jak rozpocząć beta testy SOLIDWORKS 2021?

Wystarczy przystąpić do programu SOLIDWORKS 2021 Beta  dostępnego na stronie https://www.solidworks.com/beta/

Dzięki wspomnianemu programowi SOLIDWORKS Beta osoby testujące nową wersję rozwiązania otrzymują możliwość bezpośredniej interakcji z działem badawczo-rozwojowym SOLIDWORKS, tym samym mogą wpływać na nadchodzącą wersję programu SOLIDWORKS 2021. Udział w programie Beta pozwoli Ci na:

 • przetestowanie wprowadzonych nowości i tym samym znaczne zmniejszenie czasu nauki i szkoleń, które są zazwyczaj potrzebne przy każdej nowej wersji programu
 • uzyskanie ograniczonego czasowo dostępu do nowych produktów oraz dostępu do istniejących już produktów, nawet jeśli obecnie ich nie posiadasz
 • udział w poprawie oprogramowania poprzez identyfikację problemów, które wypływają w trakcie wykonywania codziennych operacji – problemy te zostaną usunięte jeszcze przed oficjalnym dopuszczeniem SOLIDWORKS 2021 do sprzedaży
 • kontakt z globalną społecznością SOLIDWORKS, interakcję z działem R&D SOLIDWORKS oraz zespołami zarządzania produktem
 • uczestnictwo w globalnych konkursach, dających możliwość wygrania cennych nagród – w tym roku zaplanowano aż 6 różnych konkursów!

W celu rozpoczęcia testów, odwiedź stronę programu SOLIDWORKS Beta. Podana strona jest miejscem, z którego pobierzesz SOLIDWORKS Beta 2021, znajdziesz najczęściej zadawane pytania (FAQ), forum, ranking konkursów oraz znacznie więcej. Pamiętaj, dostęp do tego zapewni Ci aktywna subskrypcja dla wersji komercyjnej SOLIDWORKS. Testując program i zgłaszając swoje uwagi bierzesz jednocześnie udział w konkursie, w którym przewidziano cenne nagrody!

Program Beta testów SOLIDWORKS 2021 trwa od 22 czerwca i będzie dostępny do 13 września. Zachęcamy do udziału!

,

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej