aktualności

SOLIDWORKS World 2018 – relacja dzień III

Ostatni dzień konferencji SOLIDWORKS World 2018 już za nami! W trakcie 3 dnia wydarzenia producent programu mocno skupił się na społeczności użytkowników programu oraz prezentacji tego jak oni sami wykorzystują rozwiązania SOLIDWORKS w swoich biznesie. Ostatni sesja generalna konferencji przebiegała w myśl "THINK: NEXT is NOW". Producent programu tym hasłem przewodnim chciał zaznaczyć, że innowacje często kojarzone z przyszłością dzieją się już teraz na naszych oczach. Najlepszym tego przykładem są zaprezentowane podczas trzeciego dnia historie firm tworzących innowacyjne rozwiązania przy wykorzystaniu produktów z portfolio Dassault Systemes. Koniecznie sprawdźcie co działo się tego dnia SOLIDWORKS World 2018.

Ostatni dzień konferencji SOLIDWORKS World 2018 już za nami! W trakcie 3 dnia wydarzenia producent programu mocno skupił się na społeczności użytkowników programu oraz prezentacji tego jak oni sami wykorzystują rozwiązania SOLIDWORKS w swoich biznesie. Ostatni sesja generalna konferencji przebiegała w myśl „THINK: NEXT is NOW”. Producent programu tym hasłem przewodnim chciał zaznaczyć, że innowacje często kojarzone z przyszłością dzieją się już teraz na naszych oczach. Najlepszym tego przykładem są zaprezentowane podczas trzeciego dnia historie firm tworzących innowacyjne rozwiązania przy wykorzystaniu produktów z portfolio Dassault Systemes. Koniecznie sprawdźcie co działo się tego dnia SOLIDWORKS World 2018 klikając poniższy link.

->SOLIDWORKS World 2018 – dzień III<-

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej