aktualności

SOLIDWORKS WORLD 2019 – Dzień II

Za nami drugi druga sesja generalna SOLIDWORKS WORLD 2019. Tym razem uczestnicy wydarzenia mieli okazję wysłuchać wystąpień działu R&D Dassault Systemes, którzy przestawili swoje plany rozwojowe  na najbliższy okres.

Za nami drugi druga sesja generalna SOLIDWORKS WORLD 2019. Tym razem uczestnicy wydarzenia mieli okazję wysłuchać wystąpień działu R&D Dassault Systemes, którzy przestawili swoje plany rozwojowe  na najbliższy okres. Krótkie podsumowanie sesji R&D znajduje się poniżej, zaś całe nagranie na jego końcu.

Podczas drugiej sesji generalnej SOLIDWORKS WORLD 2019 odbył się panel dyskusyjny, podczas którego omówione zostały projekty krótkoterminowe oraz to nad czym dział R&D Dassault Systemes będzie pracować w przyszłości, aby pomóc Klientom realizować swoje projekty szybciej i łatwiej wykorzystując przy tym SOLIDWORKS, platformę 3DEXPERIENCE i aplikacje innych marek Dassault Systems, które do tej pory nie były dostępne dla Klientów.

Podczas panelu dyskusyjnego przybliżono bardziej szczegółowo powody stworzenia strategii 3DEXPERIENCE.WORKS:

Plan: Nasze przyszłe pokolenie dorasta w zupełnie innym świecie niż ten, w którym dorastaliśmy. To pokolenie jest połączone z globalnym światem inteligentnych maszyn i mocy obliczeniowej. Gdy stają się naszą kolejną siłą roboczą, musimy być przygotowani na ich potrzeby.

Projekt: Zespół R&D był zajęty tworzeniem i dostarczaniem setek nowych ulepszeń w SOLIDWORKS 2019, a obecnie pracuje nad SOLIDWORKS 2020. Ich praca opiera się głównie na informacjach zwrotnych od klientów i w oparciu o to, co słyszą,  starają się wprowadzić.

Symulacja: przeprowadzanie symulacji w dowolnym momencie procesu projektowania i zapewnianie bardzo dokładnych symulacji, które nigdy wcześniej nie były dostępne.

Produkcja: Dowiedzieliśmy się, że możemy łączyć się z producentami, firmami świadczącymi usługi, a nawet dostawcami części bezpośrednio w interfejsie SOLIDWORKS, dzięki połączeniu z platformą 3DEXPERIENCE.

Manish Kumar, SOLIDWORKS R&D President, SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE: 13:26
Historia jest doświadczeniem: 23:33
Aaron Kelly, SOLIDWORKS, Panel R&D Platforma 3DEXPERIENCE: 36:53
John Sweeney, SOLIDWORKS: 39:52
Hubert Masson, PLATFORMA 3DEXPERIENCE & MARKETPLACE: 47:41
Kenneth Hallberg, ENOVIA: 58:13
Delphine Genolivrier, SIMULIA: 1:05:17
Trevor Diehl, DELMIA.WORKS: 1:10:56
Hubert Masson, Marketplace for Engineering Services: 1:17:50

Oprócz sesji R&D poprowadzone zostały równoczesnie dwie dodatkowe sesje generalne pt. New Horizons oraz Designed to Profit. Ich pełne nagranie można obejrzeć poniżej.

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej