Stacje robocze - SOLIDEXPERT

Sprzęt który spełni Twoje wymagania!

Sprawdź polecane przez nas rozwiązania lub skorzystaj z naszych wskazówek do zbudowania optymalnej konfiguracji dopasowanej do Twoich potrzeb i Twojego portfela. Pamiętaj, że jesteśmy tutaj, aby pomóc wybrać Ci możliwie najlepsze rozwiązanie.

Sprawdź nasze zalecenia i dobierz odpowiednią, certyfikowaną dla SOLIDWORKS stację roboczą. Jeżeli ogranicza Cię budżet możesz skorzystać z polecanych konfiguracji przy złożeniu odpowiedniej.

Mobilne stacje robocze

Dell Precision 7720

Dell Precision 7720 to niesamowicie potężna mobilna stacja robocza o przekątnej ekranu 17 „. Precyzyjna, innowacyjna konstrukcja z trzema typami matryc z Ultra HD włącznie. 100% zgodność z Adobe RGB i 8 milionów pikseli. Obejmuje również obsługę macierzy RAID z pamięcią masową o pojemności do 4TB, a rozwiązanie chłodzące firmy Dell zapewnia znakomitą efektywność chłodzenia podzespołów. Większość aplikacji wymagających dużej mocy obliczeniowej zyskuje na mocy dzięki stabilnej opcji turbo przyśpieszającej pracę.

Dell Precision 7520

Najpotężniejsza na świecie 15-calowa mobilna stacja robocza o najwyższej jakości, która dzięki designowi premium wygląda równie dobrze, jak działa. Może być wyposażona w 15.6-calową matrycę PremierColor 4K. Precision 7520 obsługuje również macierze RAID i do 3 TB pamięci masowej. Rozwiązanie chłodzące firmy Dell jest tak zaawansowane, że aplikacje wymagające dużej mocy obliczeniowej będą czerpać korzyści z nieprzerwanego trybu turbo bez obawy o przegrzanie podzespołów.

Dell Precision 5520

Najcieńsza, najlżejsza i najmniejsza na świecie 15-calowa mobilna stacja robocza z wyświetlaczem InfinityEdge zapewnia 15,6-calową matrycę  PremierColor w rozmiarze niektórych 14-calowych notebooków. Obsługuje dyski SSD o pojemności do 2 TB, a podwójne wentylatory utrzymują stację roboczą w optymalnej temperaturze nawet przy najtrudniejszych zadaniach. Mobilność zapewnia waga poniżej 4 kg – to nasza najlżejsza stacja robocza w historii.

Dell Precision 3520

Dell Precision 3520 ma moc stacji roboczej w cenie porównywalnej do komputera PC. Udoskonalony nowy projekt, ukierunkowany na poprawę wydajności i mobilności. Teraz jest mniejszy i bardziej kompaktowy przy wadze poniżej 2,5 kg. Dostępne są trzy różne 15-calowe matryce, od niedrogiego panelu HD do panelu FHD o wysokiej rozdzielczości i panelu dotykowego FHD, który umożliwia pracę w jeszcze większym komforcie. Możliwość podłączenia stacji dokującej 1 kablem, podnosi wygodę użytkowania na kolejny poziom.

Stacjonarne stacje robocze

Dell Precision 7920 Rack

Doświadcz najwyższego poziomu bezpiecznego zdalnego dostępu i najwyższej wydajności stacji roboczej w eleganckim wzornictwie przemysłowym 2U Rack. Posiada 24-godzinny dostęp dla wielu użytkowników (1: 1), 1 lub 2 procesorów wielordzeniowych z maksymalnie 28 rdzeniami na procesor, profesjonalną grafikę Ready for VR i opcjonalny RAID z maksymalnie 8 dyskami twardymi.

Dell Precision 7920 Tower

Najpotężniejsza stacja robocza Dell Precision zapewniająca najwyższą wydajność i skalowalność. Wszechstronna, komfortowa obudowa z dostępem do podzespołów z przodu FlexBays zapewnia maksymalną rozbudowę pamięci do 48 TB z dostępem do „Hot Swap” i rewolucyjnym wielokanałowym chłodzeniem. Wybierz wersję z jednym lub dwoma  procesorami wielordzeniowymi, profesjonalną grafikę Ready for VR i do 3 TB szybszej pamięci o taktowaniu 2666 MHz (z wybranymi procesorami).

Dell Precision 7820 Tower

Wyjątkowa wydajność w kompaktowej obudowie z pojedynczym lub podwójnym procesorem. Gotowa do VR profesjonalna grafika z obsługą do 500W mocy graficznej. Dostęp od przodu do podzespołów „FlexBays” zapewnia wyjątkowe możliwości rozbudowy pamięci do 24TB z dostępem do „hot swap”. Doświadcz w czasie pracy zalet wynikających z zaawansowanego chłodzenie i kultury pracy dzięki rewolucyjnemu wielokanałowemu projektowi układu chłodzącego.

Dell Precision 5820 Tower

Duża moc w kompaktowej, innowacyjnej konstrukcji wieżowej z wydajnymi procesorami, profesjonalną grafiką Ready for VR z obsługą do 600W mocy graficznej. Konstrukcja FlexBay obsługuje wiele modułów, od skalowalnej możliwości rozbudowy pamięci po opcje audio. Wysoką kulturę pracy nawet w czasie wysokiego obciążenia gwarantuje rewolucyjny, wielokanałowy system chłodzenia.

Dell Precision 5720 All-in-One

Najpotężniejsza na świecie i pierwsza stacja robocza Ready for VR All-in-One. Ciesz się niesamowitym wrażeniem audio-wizualnym dzięki żywemu 27-calowemu ekranowi 4K Ultra HD połączonemu z niesamowitym rozwiązaniem audio zapewniającym doskonały dźwięk. Wyposażony w najnowszą profesjonalną grafikę AMD Radeon ™ Pro oraz innowacyjny system Dell Precision Optimizer zaprojektowany z myślą o mocy obliczeniowej, której potrzebujesz, aby realizować swoje projekty.

Dell Precision Tower 3000 Series

Dell Precision Tower 3000 ma moc stacji roboczej w cenie porównywalnej do komputera PC. Profesjonalna wydajność dostępna w dwóch rozmiarach, rozbudowywana mini-wieża lub najmniejszy projekt wieży SFF. Posiada certyfikat do uruchamiania profesjonalnych aplikacji i jest wyposażony w najnowsze technologie, w tym opcjonalny Thunderbolt 2.

Informacje

Procesor

SOLIDWORKS jest aplikacją głównie jednowątkową, oznacza to, że kolejne obliczenia nie mogą zostać przeprowadzone jeśli poprzednie nie zostały zakończone, dlatego inwestowanie w wielordzeniowy procesor mija się z celem. Wiele rdzeni przydaje się jednak podczas przeprowadzania symulacji, fotorealistycznej wizualizacji oraz przy pracy na rysunkach.

Karta graficzna

NVIDIA QUADRO i AMD FirePro to jedyne wspierane przez SOLIDWORKS karty graficzne dedykowane do pracy w środowisku CAD 3D. Odpowiadają one za prawidłowe wyświetlanie modeli 3D i płynną pracę w programie. Pozwalają na włączenie opcji RealView – modele wyglądają wtedy znacznie lepiej!

RAM

Modele 3D powinny być w całości załadowane do pamięci RAM. Do podstawowej pracy w SOLIDWORKS w zupełności wystarczy 8GB pamięci RAM, jednak podczas pracy z dużymi złożeniami (300+ złożonych komponentów), innymi programami lub prowadzenia obliczeń (FEA/Flow) wyposażenie stacji w 16-64GB RAM może okazać się konieczne.

System operacyjny

SOLIDWORKS wymaga systemu operacyjnego Windows (7/8.1/10) w wersji Professional (64bit). Sterowniki karty graficznej do starszych systemów mogą nie być aktualizowane, dlatego najlepszym wyborem jest zawsze najnowszy system. SOLIDWORKS wykorzystuje możliwości nowych systemów i jest pod nie optymalizowany (wsparcie dla drukarek 3D dostępne od Windows 8.1).

Dysk

Dysk znacząco wpływa na komfort pracy, start systemu oraz uruchamianie programów (w tym SOLIDWORKS). Zanim złożenia zostaną załadowane do pamięci muszą zostać odczytane z dysku, dlatego najlepiej jeśli modele, na których pracujemy, znajdują się na szybkim dysku (SSD lub HDD 10 000 RPM). Dobrze zaopatrzyć się także w dodatkowy, tańszy (wolniejszy) dysk HDD na archiwum plików, na których już nie pracujemy.

Prezentacje wideo

Precision 7920

Precision 5820

Dell Precision 3930 Rack

Dell Precision Fixed Workstations

formularz kontaktowy

    zaufali nam

    Faq

    Chcesz dowiedzieć się więcej?
    Masz pytania? Sprawdź nasze FAQ

    Sprawdź