aktualności

Studencie – wypełnij formularz na temat konkursu You Can Design i wygraj koszulkę!

Uwaga Studenci! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie dotyczącej organizowanego przez nas konkursu projektowego SOLIDWORKS You Can Design! Konkurs ten jest inicjatywą, którą organizujemy co roku, aby docenić ciekawe studenckie projekty i nagrodzić je atrakcyjnymi nagrodami. Obecnie jesteśmy na etapie planowania kolejnej edycji i chcielibyśmy poznać Waszą opinię! Aby było ciekawej, po zakończeniu ankiety rozlosujemy limitowane  koszulki SOLIDEXPERT dla trzech osób, które uzupełnią ankietę.

Uwaga Studenci! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie dotyczącej organizowanego przez nas konkursu projektowego SOLIDWORKS You Can Design!

Konkurs ten jest inicjatywą, którą organizujemy co roku, aby docenić ciekawe studenckie projekty i nagrodzić je atrakcyjnymi nagrodami. Obecnie jesteśmy na etapie planowania kolejnej edycji i chcielibyśmy poznać Waszą opinię! Aby było ciekawej, po zakończeniu ankiety rozlosujemy limitowane koszulki SOLIDEXPERT dla trzech osób, które uzupełnią ankietę.

Zapraszamy do uzupełnienia krótkiej akiety!

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej