aktualności

Szkolenia CATIA 3DEXPERIENCE – Kup szkolenie i otrzymaj dostęp do CATIA i 3DEXPERENCE na 3 miesiące!

Oferta szkoleń oferowanych przez nasze Centrum Szkoleniowe została wzbogacona o kolejne pozycje. Od teraz nasi Klienci mają możliwość przeszkolenia się również z tematyki CATIA zdobywając podstawową i zaawansowaną wiedzę na temat pracy w programie.

Oferta szkoleń oferowanych przez nasze Autoryzowane Centrum Szkoleniowe została wzbogacona o kolejne pozycje. Od teraz nasi Klienci mają możliwość przeszkolenia się również z tematyki CATIA 3DEXPERIENCE zdobywając podstawową i zaawansowaną wiedzę na temat pracy w programie.

CATIA to rozwiązanie, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu konstruktorowi CAD. Ze względu na mnogość funkcji i narzędzi dostępnych w programie ma on zastosowanie praktycznie w każdej branży przemysłu – począwszy od produktów konsumenckich, branży maszynowej, automotive, lotnictwie czy kończąc na branży medycznej!

Dla wszystkich użytkowników CATIA przygotowaliśmy nową ofertę szkoleń z obsługi programu. Obecnie w naszym portfolio można znaleźć 15 szkoleń dedykowanych różnym obszarom pracy w programie. Szkolenia skupiają się na nauce obsługi aplikacji wykorzystywanych w ramach określonych ról CATIA. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem tematycznym oferowanych szkoleń CATIA i do kontaktu z nami w celu przygotowania oferty!

Decydując się na zakup szkoleń CATIA oferujemy również 3-miesięczny dostęp do CATIA i Platformy 3DEXPERIENCE, który pozwala na swobodne przećwiczenie zdobytej wiedzy nt. obsługi programu oraz poznanie wszystkich możliwości Platformy 3DEXPERIENCE!

Szkolenia CATIA 3DEXPERIENCE

W przypadku zainteresowania naszą ofertą szkoleń technicznych CATIA zachęcamy do kontaktu z nami!

12 626 06 00 | szkolenia@solidexpert.com

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej