Szkolenia
integracyjne

Rozwijaj kompetencje, integruj, nagradzaj

Komfortowe warunki

Szkolenia integracyjne odbywają się w luksusowych warunkach, takich jak przykładowo hotel ARIES w Zakopanem. Twoi pracownicy z pewnością docenią Twój gest!

Bogate portfolio szkoleń

Firma SOLIDEXPERT jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym SOLIDWORKS, który swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 17 lat, wciąż poszerzając ofertę o nowe kursy. Dla naszych Klientów proponujemy szkolenia ze wszystkich narzędzi i modułów SOLIDWORKS. W naszej ofercie, jako jedynego dystrybutora oprogramowania CAMWORKS w Polsce, nie brakuje bogatej oferty szkoleń z obsługi tego narzędzia (oprogramowanie CAM). Prowadzimy również autorskie kursy (np. „Dobre Praktyki”) oraz konsultacje, na których omawiane są zagadnienia indywidualnie dobrane z Klientem.

Pasja, profesjonalizm

Szkolenia prowadzone są przez profesjonalnych, certyfikowanych instruktorów SOLIDWORKS, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje na różnorodnych kursach, konferencjach oraz realizując ciekawe projekty. Cała nasza kadra instruktorska to osoby pełne pasji, które z zaangażowaniem starają się przekazać kursantom wiedzę i podzielić się z nim praktycznymi wskazówkami dotyczącymi omawianych zagadnień. Każde szkolenie zakończone jest ankietą, która pozwala nam nieustannie podnosić satysfakcje naszych klientów z uczestnictwa w szkoleniach, które organizujemy.

Nauka & Integracja

Komfortowe warunki zarówno nauki jak i odpoczynku powodują, że szkolenia integracyjne nie tylko przekładają się na wyższe kompetencje uczestników, ale również na ich motywacje do pracy oraz lojalność wobec firmy.

Oferta - przykładowe szkolenia

CZĘŚCI, RYSUNKI, ZŁOŻENIA

Szkolenie dedykowane jest początkującym użytkownikom oprogramowania CAD SOLIDWORKS. Po szkoleniu uczestnicy będą znali zasady pracy w SOLIDWORKS, umieli tworzyć proste części i złożenia realizując przyjęte założenia projektowe oraz generować dla nich dokumentację techniczną.

ZAAWANSOWANE CZĘŚCI

Celem szkolenia jest poszerzenie umiejętności poznanych podczas kursu „Części, złożenia, rysunki” o bardziej zaawansowane techniki i narzędzia przydatne w modelowaniu w SOLIDWORKS części. Szkolenie przeznaczone jest dla bardziej doświadczonych użytkowników CAD.

CZĘŚCI, RYSUNKI, ZŁOŻENIA

Szkolenie skierowane jest do osób znających już podstawowe zasady pracy w programie SOLIDWORKS i umiejących tworzyć złożenia metodą „od dołu w górę”. Uczestnicy poznają dodatkowe techniki tworzenia złożeń, dodawania wiązań i komponentów.

ARKUSZE BLACH

Podczas tego szkolenia uczestnicy będą mieli okazję poznać różne techniki projektowania w SOLIDWORKS części wykonanych z blachy oraz poznają większość operacji i funkcji dostępnych dla modułu Arkusz blachy.

SIMULATION (ANALIZA MES)

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy z zakresu analiz i walidacji projektów w oparciu o zaawansowaną procedurę MES (Metoda Elementów Skończonych). Podczas szkolenia uczestnicy poruszają się w zakresie statyki.

MODELOWANIE POWIERZCHNIOWE

Celem szkolenia jest zapoznanie się z operacjami modelowania powierzchniowego dostępnymi w SOLIDWORKS. Narzędzia te pozwalają na pośrednie lub bezpośrednie tworzenie obiektów bryłowych.

36

Certyfikatów SOLIDWORKS

5000

przeszkolonych kursantów

80

zatrudnionych inżynierów

17

lat na rynku CAD

Zapraszam do kontaktu. Program oraz miejsce szkolenia (niekoniecznie Zakopane) ustalamy indywidualnie, tak aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom”

Maciej Burnus koordynator ds. szkoleń SOLIDEXPERT

Zadzwoń lub Napisz do nas

539 774 651

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej