Konsultacje

Konsultacje prowadzone są dla danej firmy. Służą wspólnemu opracowaniu konkretnego problemu Klienta, bądź analizie jego modeli.

Ponad 15 000 przeszkolonych
Szkolimy od 2002 roku
Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Rzeszów, Białystok
Cena: 880 EUR

zapytaj o szkolenie

Solidexpert Autoryzowane Centrum Szkoleniowe

Zapewniamy

Przerwy kawowe, obiad

Wymagania

 • Znajomość systemu operacyjnego Windows.
 • Ukończenie kursu „Części, rysunki, złożenia” oraz kursu z dziedziny, której dotyczą konsultacje (zalecane), lub posiadanie wiedzy na poziomie tych kursów.
 • Ustalenie zakresu tematycznego oraz w razie potrzeby dostarczenie plików potrzebnych do omówienia problemu – min. 1 tydzień przed planowanym terminem szkolenia.
 • Konsultacje przeprowadzane są dla grupy max. 2-osobowych.

Zakres tematyczny

 • Szczegółowy zakres tematyczny jest ustalany wspólnie z Klientem min. 1 tydzień przed szkoleniem.
 • W ramach szkolenia „Konsultacje” wykorzystywane są standardowe modele szkoleniowe lub przykłady przygotowane przez instruktora na potrzeby omówienia ustalonej tematyki.
 • Praca z wykorzystaniem modeli Klienta jest możliwa po akceptacji przez instruktora prowadzącego szkolenie, przy czym modele Klienta mogą posłużyć jedynie do omówienia danego zagadnienia. W ramach szkolenia „Konsultacje” nie jest wykonywana analiza projektowa dostarczonych modeli produktów Klienta.
 • W przypadku potrzeby analizy projektowej produktów Klienta, oferujemy wykonanie usługi obejmującej szeroką analizę oraz indywidualne konsultacje projektów. W związku z tym, jeśli potrzeby Klienta mogą wykraczać poza szkolenie „Konsultacje”, prosimy o bezpośredni kontakt z opiekunem handlowym celem dobrania odpowiedniego pakietu szkoleń/usług.
Specjalistka ds. szkoleń
Małgorzata Śmierciak
Nasi wybrani klienci:

Terminy szkoleń

Aktualnie brak terminów.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat szkoleń?

Masz dodatkowe pytania? Napisz. Gwarantuję, że żadne nie zostanie bez odpowiedzi.

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności.Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej