Targi Hannover Messe 2021 - SOLIDEXPERT

Targi Hannover Messe 2021

Targi Hannover Messe 2021 to najważniejsze targi technologiczne na świecie. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w 12-16 kwietnia 2021 r. w formacie cyfrowym – online.  Podczas targów w Hannoverze, razem z firmą  Dassault Systèmes będziemy wpierać firmy walczące o wyjście z pandemii, oferując im innowacyjne rozwiązania, które pobudzają innowacyjność i zrównoważony rozwój oraz są niezbędnym elementem transformacji cyfrowej i biznesowej na dużą skalę.

GODZINA

11:00

LOKALIZACJA

Online

TERMIN

12-16 kwietnia 2021

 

Firmy na całym świecie koncentrują się obecnie na ożywieniu i ponownym uruchomieniu gospodarek zniszczonych przez pandemię. W obliczu zmieniających się wymagań klientów, rewolucji technologicznych/cyfrowych, a także nowych regulacji, firmy muszą przekształcić relacje z klientami, sposób projektowania produktów, usługi, łańcuchy dostaw i wejście na nowe rynki.

Rozwiązania z portfolio SOLIDWORKS oraz 3DEXPERIENCE (CATIA, SIMULIA, ENOVIA i DELMIA) pomagają stawić czoła wyzwaniom, przed którymi stoją obecnie firmy i przekształcić je w możliwości rozwoju.

Razem z firmą Dassault Systèmes będziemy obecni na targach Hannover Messe 2021, podczas których wszystkie zainteresowane firmy będą miały możliwość bezpośredniego kontaktu z nami w trakcie specjalnych sesji networkingowych. Osoby zainteresowane udziałem w targach oraz naszym portfolio rozwiązań i usług zachęcamy do kontaktu. Przygotowaliśmy darmowe wejściówki na Targi Hannover Messe 2021! W celu ich otrzymania prosimy o wiadomość prywatną wysłaną na adres office@solidexpert.com lub za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Dlaczego warto wziąć udział w targach Hannover Messe 2021? Na stanowisku Dassault Systèmes zaplanowano:

  • całodzienny live stream ze stanowiska
  • prelekcje z zakresu energetyki, inteligentnej produkcji, infrastruktury IT, zrównoważonej produkcji, transportu i logistyki, łańcucha dostaw
  • wystąpienie gościa specjalnego
  • sesje networkingowe 1:1 z blisko 50 konsultantami technicznymi

Pełen program zaplanowanych transmisji na żywo oraz możliwośc umawiania spotkań wirtualnych dostępne są na poniższej stronie.

formularz kontaktowy