Targi STOM 2018 - SOLIDEXPERT

Targi STOM 2018

Targi STOM to pierwszy wiosenny cykl imprez targowych w roku, które poświęcone są branży maszynowej, obróbki metali, blach oraz technologii laserowej. Każda edycja targów skupia ponad 700 firm reprezentujących takie kraje jak Polska, Niemcy, Turcja, Włochy, Czechy, Słowacja, Litwa, Dania oraz Holandia. W tym roku również SOLIDEXPERT będzie obecny na tej imprezie. Odnajdą nas Państwo na stanowisku A-26

STANOWISKO

Hala A-26

LOKALIZACJA

Targi Kielce ul. Zakładowa 1

TERMIN

10-12 kwietnia 2018

Targi STOM to wiosenny cykl imprez, w trakcie których odbędą się XI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, XI Targi Obróbki Blach STOM-BLECH, V Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER. Tegoroczna edycja targów odbędzie się 10-12 kwietnia 2018. Już teraz warto wpisać kwietniowe Targi STOM w kalendarz imprez, na których nie powinno zabraknąć firm z branży. Zeszłoroczną edycję targów odwiedziło ponad 7 000 specjalistów z branży metali i blach oraz branż pokrewnych odwiedzając stanowiska ponad 700 firm z 26 krajów świata.

W przeciągu trzech dni zaprezentujemy nowe wersje takich rozwiązań jak:

  1. SOLIDWORKS – Parametryczne projektowanie CAD 3D ​
  2. CAMWorks – oprogramowanie klasy CAM
  3. Sprzęt – rozwiązania DELL oraz 3Dconnexion

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska! Jeżeli chcesz się z nami spotkać, możesz wcześniej wypełnić formularz i ustalić odpowiedni dla Ciebie dzień i godzinę spotkania. Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w targach przygotowaliśmy darmowe zaproszenia. W celu jego otrzymania prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz, telefonicznie 12 626 00 lub mailowo office@solidexpert.com.

formularz kontaktowy