Targi STOM 2020 - SOLIDEXPERT

Targi STOM 2020

Targi STOM to pierwszy wiosenny cykl imprez targowych w roku, które poświęcone są branży maszynowej, obróbki metali, blach oraz technologii laserowej. Każda edycja targów skupia ponad 600 firm reprezentujących takie kraje jak Polska, Niemcy, Turcja, Włochy, Czechy, Słowacja, Litwa, Dania oraz Holandia. W tym roku również SOLIDEXPERT będzie obecny na tej imprezie. Odnajdą nas Państwo na stanowisku A-43.

STANOWISKO

Hala D-74

LOKALIZACJA

Targi Kielce ul. Zakładowa 1

TERMIN

22-24 września 2020

Targi STOM to wiosenny cykl imprez, w trakcie których odbędą się XIII Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, XIII Targi Obróbki Blach STOM-BLECH, VII Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER. Tegoroczna edycja targów odbędzie się 22-24 września 2020. Już teraz warto wpisać wiosenne Targi STOM w kalendarz imprez, na których nie powinno zabraknąć firm z branży. Zeszłoroczną edycję targów odwiedziło ponad 16 500 specjalistów z branży metali i blach oraz branż pokrewnych odwiedzając stanowiska ponad 600 firm z 30 krajów świata.

W przeciągu trzech dni na naszym stanowisku będzie można się spotkać i porozmawiać na temat:

  1. SOLIDWORKS – Parametrycznego projektowania CAD 3D ​
  2. CAMWorks – oprogramowania klasy CAM
  3. Sprzętu – rozwiązań DELL oraz 3Dconnexion
  4. Usług obróbki CNC jakie oferujemy w swoim oddziale rzeszowskim
  5. Dodatkowych usług z branży CAM – postprocesorów, wdrożeń CAM, szkoleń i audytów
  6. Frezarki, którą sami zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy. Co więcej frezarka będzie obecna na naszym stanowisku!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska! Jeżeli chcesz się z nami spotkać, możesz wcześniej wypełnić formularz i ustalić odpowiedni dla Ciebie dzień i godzinę spotkania. Skontaktuj się również z nami jeżeli chcesz otrzymać od nas zaproszenie uprawniające do darmowego wstępu na Targi STOM.

formularz kontaktowy