aktualności

Technology & Innovation Days – odbierz voucher rabatowy!

Technology & Innovation Days to największa konferencja w Polsce nastawiona tylko na merytoryczne aspekty. W przeciągu 2 dni, zgromadzi ona wiele interesujących prelegentów, którzy poruszą tematykę rozwiązań inżynieryjnych, produkcji, IoT, zielonej energii, transportu i logistyki. Wydarzenie odbędzie się już 5-6 września w centrum Polski czyli w Łodzi.

Technology & Innovation Days to największa konferencja w Polsce nastawiona tylko na merytoryczne aspekty. W przeciągu 2 dni, zgromadzi ona wiele interesujących prelegentów, którzy poruszą tematykę rozwiązań inżynieryjnych, produkcji, IoT, zielonej energii, transportu i logistyki. Wydarzenie odbędzie się już 5-6 września w centrum Polski czyli w Łodzi. Po raz pierwszy w Polsce pojawią się:

 • B Straubel / prezes techniczny oraz współtwórca Tesli, który zarządza stroną techniczną i projektowaniem produktów Tesli, w tym technologii akumulatorów, elektroniki, silników, oprogramowania i sterowania,
 • Kevin Ashton / twórca pojęcia Internet of Things, CEO czołowego start-upu w sektorze czystych technologii Zensi.

Technology & Innovation Days to świetna okazja do:

 • nawiązania kontaktów podczas spotkań 1:1 
 • wysłuchania światowej klasy wizjonerów oraz doświadczonych praktyków w swoich dziedzinach (ponad 50 prelegentów)
 • odwiedzenia stanowisk wystawców, gdzie można na żywo zobaczyć dedykowane rozwiązania Partnerów konferencji

SOLIDEXPERT jest jednym z partnerów wydarzenia oraz prelegentem. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich naszych klientów. Wszystkie osoby, które zechcą wziąć udział w wydarzeniu otrzymają od nas kod rabatowy do wykorzystania przy rejestracji na konferencję. Jeżeli jesteście zainteresowani otrzymaniem vouchera, prosimy o kontakt telefoniczny 12 626 06 00 lub mailowy pr@solidexpert.com.

Szczegół konferencji, w tym agenda, prelegenci oraz rejestracja dostępne są na stronie wydarzenia.

,

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej