aktualności

Tytuł Top Gun warsztatów Boot Camp dla Emilii Skibiak!

Jednym z elementów podnoszenia kompetencji naszego zespołu jest coroczne uczestniczenie w warsztatach Boot Camp organizowanych przez producenta programu - Dassault Systemes. Warsztaty to doskonała okazja do przeszkolenia pracowników SOLIDEXPERT oraz wdrożenia osób, które dołączyły w niedługim czasie do zespołu. W przeciągu tygodnia mają oni bowiem okazję uczestniczenia w szkoleniach, dzięki którym poznają specyfikę branży, możliwości dostarczanych rozwiązań SOLIDWORKS oraz uczą się jak odpowiadać na potrzeby polskich przedsiębiorstw.
 

Jednym z elementów podnoszenia kompetencji naszego zespołu jest coroczne uczestniczenie w warsztatach Boot Camp organizowanych przez producenta programu – Dassault Systemes. Warsztaty to doskonała okazja do przeszkolenia pracowników SOLIDEXPERT oraz wdrożenia osób, które dołączyły w niedługim czasie do zespołu. W przeciągu tygodnia mają oni bowiem okazję uczestniczenia w szkoleniach, dzięki którym poznają specyfikę branży, możliwości dostarczanych rozwiązań SOLIDWORKS oraz uczą się jak odpowiadać na potrzeby polskich przedsiębiorstw.

Tegoroczna edycja warsztatów Boot Camp odbyła się 16-20 lipca w Warszawie. W przeciągu tygodnia nasi pracownicy mieli okazję podnieść swoje kompetencje by tym samym zagwarantować najwyższą jakość Obsługi Klienta. Co więcej, warsztaty Boot Camp są ważnym wydarzeniem dla każdego uczestnika. Spośród wszystkich szkolących się osób, wybierany jest tzw. Top Gun czyli najwyżej oceniony uczestnik warsztatów. Ocenie podlega wiedza, umiejętności, aktywność, zaangażowanie oraz postęp każdego z uczestników.

Miło nam ogłosić, że po raz kolejny tytuł Top Gun należy do pracownika SOLIDEXPERT czyli tym razem Emilii Skibiak. Emilia dołączyła do zespołu równo rok temu i na co dzień pracuje w gdańskim oddziale SOLIDEXPERT. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej