WSPÓŁPRACA Z BLOGOSFERĄ

Współpracuj z nami i zyskaj szkolenie SOLIDWORKS

CEL WSPÓŁPRACY

Jako autoryzowany dystrybutor SOLIDWORKS, nagrodzony tytułem TOP 1 Overall Performance pragniemy propagować wiedzę na temat oprogramowania CAD/CAM, które używane jest w 80 krajach, przez ponad 2 300 000 użytkowników w 230 000 firm. Nasza firma oferuje oprócz sprzedaży licencji i certyfikowanych szkoleń również wdrożenia CAD/CAM/PDM oraz systemu ERP Microsoft Dynamics NAV. Działamy od 2002 roku, mając w portfolio ponad 1500 zadowolonych klientów.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

W ramach współpracy z nami, otrzymasz bezpłatnie voucher na jedno dowolne wybrane szkolenie SOLIDWORKS z naszego katalogu o wartości nawet 2000 pln!

CZEGO OCZEKUJEMY W RAMACH WSPÓŁPRACY

Oczekujemy od Ciebie artykułu/wpisu na Twoim blogu/serwisie, który w rzetelny sposób, będzie dotyczył zagadnień związanych z projektowaniem wspomaganym komputerowo (CAD),  systemami CAM, z obróbką CNC (w nawiązaniu co CAD/CAM), systemami ERP. Generalnie tematyka musi poruszać obszary związane z inżynierią, projektowaniem, wytwarzaniem, zarządzaniem w nawiązaniu do systemów CAD/CAM/PDM lub ERP. Dokładny temat do ustalenia w ramach współpracy, natomiast treść musi przynajmniej wspominać o rozwiązaniach SOLIDWORKS lub ERP Microsoft Dynamics NAV.

ZASADY WSPÓŁPRACY

Kilka faktów o naszej firmie:

certyfikatów SOLIDWORKS
lat w obszarze CAD/CAM/CAE
top PL i EMEA reseller SOLIDWORKS 2017
10
zatrudnionych inżynierów
wyszkolonych kursantów

KONTAKT

NASZE BIURA I CENTRA SZKOLENIOWE

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej