aktualności

3DEXPERIENCE World 2021 – Zarejestruj się i uczestnicz online!

Już niebawem czyli 8-11 lutego odbędzie się kolejna Konferencja 3DEXPERIENCE World, tym razem całkowicie w formule online. Już teraz zapraszamy do darmowej rejestracji i udziału.

Już niebawem czyli 8-11 lutego odbędzie się kolejna Konferencja 3DEXPERIENCE World 2021, tym razem całkowicie w formule online. Już teraz zapraszamy do darmowej rejestracji i udziału!

Co roku konferencja 3DEXPERIENCE World gromadzi tętniącą życiem społeczność projektantów, inżynierów, producentów, przedsiębiorców i liderów biznesu, aby uczyć się, angażować, odkrywać i dzielić się wiedzą jak zwiększać innowacyjność i rozwijać swój biznes. W związku z pandemią tegoroczna edycja 3DEXPERIENCE World 2021 będzie w pełni wirtualnym wydarzeniem, do którego dołączyć będzie mógł każdy i to bez dodatkowych opłat!

Dowiedz się dlaczego warto wziąć udział w 3DEXPERIENCE World 2021!

NAUKA

Aż ponad 120 zaplanowanych sesji umożliwi Ci rozwijanie, doskonalenie i poszerzanie swojego wachlarza umiejętności. Podczas 3DEXPERIENCE World zaplanowano sesje techniczne oraz generalne, podczas których wystąpi wiele prelegentów oraz goście specjalni.

INNOWACYJNOŚĆ

Daj się zainspirować liderom branży i najtęższym umysłom. Doświadcz na własnej skórze, w jaki sposób wiodące marki i znane osobistości wykorzystują technologię w celu promowania innowacji w projektowaniu, biznesie i rozwijaniu produktów.

WSPÓŁPRACA

Nawiąż kontakt z tysiącami współpracowników i setkami partnerów technologicznych. 3DEXPERIENCE World to okazja, aby stać się częścią niesamowitej społeczności użytkowników i liderów, którzy zawsze podnoszą poprzeczkę i wykraczają poza granice.

SPOŁECZNOŚĆ

Rozbudź swoje pasje dzięki niezapomnianym doświadczeniom. 3DEXPERIENCE World to więcej niż tylko wydarzenie — to celebracja tego, co wszyscy kochamy! Daj się porwać niezapomnianym przeżyciom i podziel się swoją pasją wraz z całą społecznością. W trakcie konferencji zaplanowano specjalne sesje meetup.

CERTYFIKACJA

Kupując bilet VIP otrzymasz dostęp do poniedziałkowych egzaminów certyfikacyjnych, które odbędą się przed konferencją, czyli 8 lutego w godzinach 10:00–14:00 czasu wschodniego. Lista i opis wszystkich certyfikatów oferowanych podczas 3DEXPERIENCE World 2021 znajduje się na poniższej stronie. Podczas rejestracji na konferencję, możesz także zarejestrować się do udziału w certyfikacji.

,

zapisz się na newsletter

Jesteś zainteresowany certyfikacją SOLIDWORKS?

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej