EBEC Challenge Poland - SOLIDEXPERT

EBEC Challenge Poland

EBEC Challenge Poland

WYDARZENIE ODBYŁO SIĘ
Termin: 21-23 maja 2018
Lokalizacja: Plac Szczepański w Krakowie
Czas trwania: 3 dni

Konkurs EBEC Challenge Poland to wydarzenie, którego celem jest wyłonienie studentów posiadających wszechstronną wiedzę inżynierską oraz praktyczne umiejętności z zakresu nauk technicznych, którzy potrafią i lubią współpracować w grupie. Wiosną tego roku odbędzie się już XII edycja tego konkursu.

Rywalizacja składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest Test Eliminacyjny, sprawdzający podstawową wiedzę techniczną, umiejętność logicznego myślenia i kreatywność.  Następnie 14 najlepszych drużyn z każdego miasta przechodzi do kolejnego etapu, jakim jest Finał Lokalny. Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach: Team Design i Case Study.

Dwie najlepsze drużyny wyłonione w każdym z miast będą współzawodniczyć na Finale Ogólnopolskim, który w tym roku odbywa się w Krakowie. Rywalizacja zmienia się tylko pod względem trudności zadań, natomiast konkurencje pozostają te same.

Miło nam ogłosić, że firma SOLIDEXPERT została partnerem konkursu, tym samym należymy do jury konkursowego oraz jesteśmy fundatorem nagród dla uczestników konkursu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału i obserwacji  zmagań finałowych, które odbędą się na Rynku Szczepańskim w Krakowie.

Szczegóły nt. konkursu dostępne są na stronie organizatora.

zaufali nam