aktualności

Czy projekt elektryczny musi być zawsze dwuwymiarowy? Dokumentacja elektryczna w SOLIDWORKS Electrical

Kiedy zastanawiamy się nad strukturą projektu elektrycznego, to musimy rozważyć dwie zasadnicze kwestie. Przede wszystkim różnego typu schematy, będące integralną częścią projektu elektrycznego są tworzone w obszarze 2D. Z drugiej jednak strony logika, którą one przedstawiają musi być przeniesiona do świata rzeczywistego, świata trójwymiarowego. Narzędzie SOLIDWORKS Electrical pomoże Ci szybko i bezpiecznie operować w świecie dwuwymiarowych projektów elektrycznych, ułatwiając tworzenie wielu typów schematów oraz innych dokumentów towarzyszących, takich jak: rysunki listew zaciskowych, widoki szaf, czy raporty w postaci list materiałowych. Równolegle SOLIDWORKS Electrical toruje drogę do trójwymiarowego projektu mechatronicznego, pozwalając na łatwą integrację komponentów elektrycznych z częścią mechaniczną opracowywaną w oprogramowaniu SOLIDWORKS CAD. Weź udział w prezentacji poświęconej oprogramowaniu SOLIDWORKS Electrical – współczesnemu, łatwemu w obsłudze narzędziu do tworzenia schematów. Dzięki zintegrowanej bazie danych oferuje ono możliwość tworzenia powiązanych dokumentów i wykazów asocjacyjnie i automatycznie. Udział w webinarze jest bezpłatny i niezobowiązujący, dlatego warto ZAREJESTROWAĆ SIĘ JUŻ DZIŚ! Po prezentacji odpowiemy także na wszelkie pytania. Czas trwania około 40 minut.

WEBINAR: Czy projekt elektryczny musi być zawsze dwuwymiarowy? Dokumentacja elektryczna w SOLIDWORKS Electrical.

Termin: 18 czerwca 2018
Czas trwania: 40 minut
Godzina: 13:00

Kiedy zastanawiamy się nad strukturą projektu elektrycznego, to musimy rozważyć dwie zasadnicze kwestie. Przede wszystkim różnego typu schematy, będące integralną częścią projektu elektrycznego są tworzone w obszarze 2D. Z drugiej jednak strony logika, którą one przedstawiają musi być przeniesiona do świata rzeczywistego, świata trójwymiarowego.

Narzędzie SOLIDWORKS Electrical pomoże Ci szybko i bezpiecznie operować w świecie dwuwymiarowych projektów elektrycznych, ułatwiając tworzenie wielu typów schematów oraz innych dokumentów towarzyszących, takich jak: rysunki listew zaciskowych, widoki szaf, czy raporty w postaci list materiałowych. Równolegle SOLIDWORKS Electrical toruje drogę do trójwymiarowego projektu mechatronicznego, pozwalając na łatwą integrację komponentów elektrycznych z częścią mechaniczną opracowywaną w oprogramowaniu SOLIDWORKS CAD.

Weź udział w prezentacji poświęconej oprogramowaniu SOLIDWORKS Electrical – współczesnemu, łatwemu w obsłudze narzędziu do tworzenia schematów. Dzięki zintegrowanej bazie danych oferuje ono możliwość tworzenia powiązanych dokumentów i wykazów asocjacyjnie i automatycznie.

Udział w webinarze jest bezpłatny i niezobowiązujący, dlatego warto ZAREJESTROWAĆ SIĘ JUŻ DZIŚ! Po prezentacji odpowiemy także na wszelkie pytania. 

,

zapisz się na newsletter

Jesteś zainteresowany certyfikacją SOLIDWORKS?

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej