aktualności

Webinar: Optymalizacja topologii w SOLIDWORKS

Do tej pory konstruktor budował swój projekt w oparciu o wyczucie, doświadczenie i wyobraźnię. Dopiero po zaprojektowaniu możliwe było sprawdzenie założeń w symulacji. A co jeśli to program sam zaproponuje kształt projektowanego detalu w oparciu o założone siły i umocowania? Wtedy bez zbędnych iteracji możnaby znacznie skrócić proces uzyskiwania optymalnego kształtu projektowanej cześci. Brzmi ciekawie? Zaproaszam na webinar poświęcony Optymalizacji Topologii w SOLIDWORKS.

WEBINAR: Optymalizacja topologii w SOLIDWORKS

WYDARZENIE ODBYŁO SIĘ
Termin: 24 kwietnia 2018
Czas trwania: 22 minuty
Godzina: 13:00

Do tej pory konstruktor budował swój projekt w oparciu o wyczucie, doświadczenie i wyobraźnię. Dopiero po zaprojektowaniu możliwe było sprawdzenie założeń w symulacji. A co jeśli to program sam zaproponuje kształt projektowanego detalu w oparciu o założone siły i umocowania? Wtedy bez zbędnych iteracji można by znacznie skrócić proces uzyskiwania optymalnego kształtu projektowanej części. Brzmi ciekawie? Zapraszamy na webinar poświęcony Optymalizacji Topologii w SOLIDWORKS.

,

zapisz się na newsletter

Jesteś zainteresowany certyfikacją SOLIDWORKS?

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej