aktualności

Webinar: Rewolucja w projektowaniu trwa! Platforma 3DEXPERIENCE czyli „SOLIDWORKS w chmurze”?

Rozwiązania chmurowe coraz częściej wdrażane są w polskich przedsiębiorstwach. Mogą one stanowić uzupełnienie rozwiązań desktopowych lub całkowicie je zastąpić. Rodzina rozwiązań desktopowych z portfolio SOLIDWORKS doczekała się również rozwiązań chmurowych, które występują pod postacią Platformy 3DEXPERIENCE. Czy to oznacza jednak, że możemy mówić o "SOLIDWORKS w chmurze"? Odpowiedź m.in. na to pytanie oraz możliwości wspomnianej platformy poznacie podczas naszego webinaru!

Webinar: Rewolucja w projektowaniu trwa! Platforma 3DEXPERIENCE czyli „SOLIDWORKS w chmurze”?

Data: 5 czerwca | Godzina: 13:00
Czas trwania: 1h

WYDARZENIE ODBYŁO SIĘ!

Rozwiązania chmurowe coraz częściej wdrażane są w polskich przedsiębiorstwach. Mogą one stanowić uzupełnienie rozwiązań desktopowych lub całkowicie je zastąpić. Rodzina rozwiązań desktopowych z portfolio SOLIDWORKS doczekała się również rozwiązań chmurowych, które występują pod postacią Platformy 3DEXPERIENCE. Czy to oznacza jednak, że możemy mówić o „SOLIDWORKS w chmurze”? Odpowiedź m.in. na to pytanie oraz możliwości wspomnianej platformy poznacie podczas naszego webinaru!

PLAN WEBINARU:

1. Wstęp.
2. Tradycyjne rozwiązania SOLIDWORKS.
3. Rewolucja trwa – rozwój Platformy 3DEXPERIENCE.
4. Z desktop do chmury.
5. Jak połączyć SOLIDWORKS z Platformą 3DEXPERIENCE?
6. Jak zacząć przygodę z Platformą 3DEXPERIENCE?

,

zapisz się na newsletter

Jesteś zainteresowany certyfikacją SOLIDWORKS?

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej