XVII Konferencja SOLIDEXPERT - Podsumowanie | Relacja foto i wideo - SOLIDEXPERT

XVII Konferencja SOLIDEXPERT – Podsumowanie | Relacja foto i wideo

XVII Konferencja SOLIDEXPERT już za nami. Śmiało możemy stwierdzić, że tegoroczna edycja wydarzenia należy do bardzo udanych! W tym roku mieliśmy okazję gościć ponad 350 uczestników, którzy wysłuchali wystąpień na temat nowych funkcji SOLIDWORKS 2020, integracji systemów CAD, PDM i ERP, nowości sprzętowych i technologicznych wpierających przemysł oraz rozwiązań zapewniających efektywną obróbkę CNC. Przemysł 4.0, cyfryzacja, nowoczesne technologie, automatyzacja, zarządzanie procesami i danymi, dostosowane rozwiązania to hasła, które nieprzerwanie gościły podczas XVII Konferencji SOLIDEXPERT.

 

PRZEDSTAWICIELE WIELU BRANŻ POLSKIEGO PRZEMYSŁU

Bogata i różnorodna tematyka wydarzenia, którą przygotowaliśmy pozwoliła nam po raz kolejny zgromadzić w jednym miejscu przedstawicieli wielu branż. Wśród uczestników znaleźli się konstruktorzy CAD, managerowie, specjaliści IT czy inżynierowie procesów reprezentujących m.in. branżę maszyn i urządzeń, automotive, produktów konsumenckich czy przemysłu ciężkiego. Na naszej konferencji nie zabrakło również przedstawicieli uczelni i instytucji badawczo-rozwojowych. W związku z tym po raz kolejny specjalnie dla uczestników naszego wydarzenia przygotowaliśmy dwa równorzędne panele tematyczne, aby każdy z nich mógł uczestniczyć w interesujących go prelekcjach.

MODELMANIA I STUDENCKI KONKURS PROJEKTOWY

Tradycją naszej konferencji jest organizowanie konkursu MODELMANIA czyli konkursu projektowania na czas w SOLIDWORKS. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników wydarzenia. Dla najszybszych i najbardziej dokładnych osób przygotowaliśmy nagrody.

Podczas konferencji odbyło się również wręczenie nagród w Studenckim Konkursie Projektowym SOLIDWORKS – You Can Design. Na scenie głównej zaprezentowaliśmy projekty laureatów konkursu. Byli nimi:

  1. miejsce: Wiktor Nowak | Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  2. miejsce: Krystian Oziębły | Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
  3. miejsce: Grzegorz Sajdak | Politechnika Rzeszowska

 

BOGATA STREFA WYSTAWCÓW  

Niezmiennie nasza konferencja nie mogłaby odbyć się bez Partnerów. Przygotowaliśmy bogatą strefę wystawców, w której znalazły się firmy z nami współpracujące oraz koła naukowe, które wspieramy już od kilku lat. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ofertą naszych partnerów, odwiedzić ich stanowiska i zapoznać się z prezentowanymi na nich produktami i projektami, które dodatkowo wzbogaciły całe wydarzenie. Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim naszym Partnerom za udział w konferencji!

Partnerzy: SOLIDWORKS, DassaultSystemes, CAMWorks, Microsoft, DELL EMC, ARROW ECS, 3DConnexion, TPI, EFL, DriveWorks, ATMAT, Centrum Druku, HP3D.pl, Ceratizit Group, SelfMaker, DMG MORI.

NETWORKING I KONSULTACJE TECHNICZNE

To już druga edycja naszej konferencji, która odbyła się w Starej Zajezdni Kraków – historycznym miejscu krakowskiego Kazimierza, które pierwotnie pełniło rolę zajezdni tramwajowej, a dzisiaj to lokalny browar serwujący kraftowe piwo.  Lokalizacja naszej konferencji oraz swobodna, bankietowa forma wydarzenia sprzyjała rozmowom i nawiązywaniu nowych relacji biznesowych pomiędzy uczestnikami. Dodatkowo przy specjalnie przygotowanych stanowiskach konsultacyjnych, uczestnicy konferencji mogli omówić z naszymi inżynierami technicznymi intrygujące ich kwestie z obszaru CAD, CAM, CAE, PDM, eCAD, ERP oraz autorskich dodatków.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować uczestnikom i partnerom naszej konferencji za udział w naszym wydarzeniu.  Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i pozytywne opinie. W oczekiwaniu na kolejną edycję konferencji, zapraszamy do obejrzenia foto i wideo relacji.

Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji wydarzenia!