aktualności

XVIII Konferencja SOLIDEXPERT już za nami – fotorelacja!

W miniony wtorek tj. 18.10.2022 odbyła się w Krakowie w klubie Studio na AGH, XVIII już konferencja SOLIDEXPERT. Na miejscu zjawiło się blisko 200 uczestników i partnerów oraz dodatkowo liczna reprezentacja naszej firmy. Cieszy nas bardzo, że odwiedzili nas w Krakowie pasjonaci nowoczesnych technologii z całej Polski. Nasi goście, mogli wysłuchać niemal 20 prelekcji w dwóch różnych salach, mieli możliwość nawiązać liczne kontakty z innymi uczestnikami lub też naszymi partnerami biznesowymi, którzy oferowali swoje usługi w sekcji dla wystawców.

Tematyka konferencji skupiona wokół CAD, ERP, CAM, zarządzaniu danymi, automatyzacji i robotyzacji okazała się strzałem w dziesiątkę o czym świadczą bardzo pozytywne wyniki ankiet jakie wypełniali uczestnicy już spotkaniu. Liczne pozytywne opinie umacniają nas w przekonaniu, że organizacja konferencji po prostu ma sens, także już teraz zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w październiku 2023.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą fotorelacją!

Autor
solidexpert

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej