ZARZĄDZANIE - SOLIDEXPERT

Rozwiązania ERP

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Wdróż system, który jest w stanie zapewnić Twojej firmie wszystkie niezbędne funkcjonalności z zakresów takich jak finanse, księgowość, produkcja, zarządzanie środkami trwałymi, serwisem, logistyką czy kadrami i płacami. Microsoft Dynamics 365 Business Central spełni się również w roli CRM, może pomóc Ci również zarządzać marketingiem, aktualnymi projektami.

System ERP

Analityka

Power BI

Power BI pozwala na szybką analizę i obrazowanie danych dostępnych np. w pliku Excel, firmowej bazie danych czy aplikacji chmurowej. Oczywiście na tym możliwości tego programu się nie kończą – Power BI to także możliwość śledzenia danych w czasie rzeczywistym, co umożliwia stałą kontrolę nad kluczowymi procesami w firmie, które dają się opisać za pomocą liczb

Business Intelligence

Chmura obliczeniowa

Microsoft Azure

Innowacyjne rozwiązania oparte o „Chmurę obliczeniową” jest obszarem, który obecnie rozwija się w błyskawicznym tempie. Niekwestionowane zalety tego typu rozwiązania, sprawiają, że wiele firm utrzymuje, rozwija swoje zasoby IT w oparciu o tą rewolucyjną technologię.  Sprawdź możliwe do wykorzystania w każdej chwili zasoby obliczeniowe jakie oferuje Azure wraz z dodatkowymi usługami tworzą dla firm.

Obliczenia, zasoby w chmurze

Pakiet biurowy

Microsoft Office 365

Dzięki pakietowi Office 365 w wersji dla firm uzyskasz dostęp do potężnej infrastruktury Microsoft opartej na chmurze. Skorzystaj ze swobodnej pracy offline, połączonej z funkcjami i synchronizacją online. Tak popularne narzędzia jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher czy Access będą dostępne z każdego urządzenia, co daje niezwykła swobodę  i elastyczność w działaniu.

Pakiet Office w chmurze