Twoje wyzwania
nasze rozwiązania

Zyskaj dla swojej firmy
bezpłatne, indywidualne
konsultacje

Tylko do końca maja 2020

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dlaczego warto?

Wybierz z poniższej listy lub sam przedstaw nam aktualne wyzwania w obszarach takich jak PROJEKTOWANIE, SYMULACJE, ZARZĄDZANIE czy WYTWARZANIE, które chciałbyś zoptymalizować w Twojej firmie.

Nasz techniczny zespół konsultantów po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami, przygotuje dla Ciebie
bezpłatny i indywidualny pakiet potencjalnych rozwiązań.

Zwiększ produktywność

Czy wiesz, że wiele czynności w procesie projektowania można zautomatyzować (np. generowanie list BOM, synchronizacje danych etc.)? Istnieją do tego gotowe rozwiązania, które dodatkowo można dostosować pod indywidualne potrzeby.

Redukuj koszty

Kosztowne błędy na etapie projektowania, kolizje i utrata materiału na etapie produkcji, poprawki, koszty kolejnych prototypów to codzienność wielu firm, którą można i należy definitywnie zmienić przy wykorzystaniu odpowiednich rozwiązań.

Poznaj możliwości

Ilość dostępnych na rynku rozwiązań dotyczących projektowania, wytwarzania czy zarządzania jest ogromna! Nasi doświadczeni eksperci dysponują usystematyzowaną wiedzą, którą po poznaniu Twoich potrzeb przedstawią w formie szytych na miarę rozwiązań.

Jak to działa?

ankieta-konsultacje-opgdnhebfzbw1j5lg0t5m6wphtm5dcxoutyydreuno

Wskaż wyzwania w Twojej firmie

PROGRES 33%

Ustal preferowany termin

PROGRES 66%
termin-konsultacje-opggyndpvugjxu25lj6fq4cgoe9d7y0mknf0omq1iw
Businessman marking on calendar for an appointment

Konsultacje

PROGRES 100%

Nasze wybrane CASE STUDY

Firma STIGAL jako swoje środowisko pracy wybrała rozwiązanie SOLIDWORKS. Na przestrzeni czasu zostało ono rozbudowane o dodatkowe rozwiązania takie jak: SOLIDWORKS PDM oraz MBD, które zostały wdrożone przez firmę SOLIDEXPERT.

Firma posiada nowoczesne biuro konstrukcyjne, które wyposażone zostało m.in. w rozwiązania SOLIDWORKS, PDM oraz Multikonektor. Dzięki temu praca całego działu konstrukcyjnego została usprawniona i przyspieszona, a wymiana informacji między systemem CAD, PDM i ERP zautomatyzowana.

ATMAT - firma m.in. produkująca drukarki 3D - wykorzystuje najnowsze technologie i oprogramowanie. Projekty oferowanych przez ATMAT powstają przy wykorzystaniu rozwiązań SOLIDWORKS wdrożonych przez firmę SOLIDEXPERT. Wśród nich znalazły się SOLIDWORKS CAD 3D, SOLIDWORKS Flow Simulation, SOLIDWORKS Plastics oraz SOLIDWORKS Electrical.

Dyrektor zarządzający (CEO), SOLIDEXPERT

Adam Bator

Nasza firma w ciągu 18 lat istnienia pomogła setkom firm zoptymalizować procesy związane z projektowaniem (CAD, CAE), wytwarzaniem (CAM, CNC) czy zarządzaniem (PDM, ERP).

Były wśród nich zarówno mniejsze lokalne firmy z branży przemysłowo  – konstrukcyjnej, jak i wielkie koncerny jak np. PESA, KOSTRZEWA czy SECOWARWICK. 

Zapraszam do zarezerwowania terminu konsultacji i niezobowiązującego skorzystania z wiedzy doświadczonych ekspertów, którzy pracują w SOLIDEXPERT.

Wybierz interesującą Cię problematykę

...aby móc przygotować odpowiedni zespół konsultantów, chcemy poznać Twoje zawodowe wyzwania!

Zaznacz tylko te obszary, które Cię interesują - możesz też po prostu opisać nam swoje wyzwania w polu tekstowym.
PROJEKTOWANIE & PREZENTACJA PRODUKTU
(opcjonalnie)
OBLICZENIA & SYMULACJE
(opcjonalnie)
ZARZĄDZANIE & DOKUMENTACJA
(opcjonalnie)
WYTWARZANIE & OBRÓBKA
(opcjonalnie)
PROSIMY O POZOSTAWIENIE DANYCH KONTAKTOWYCH
Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia, odpisania lub aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę*, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej