aktualności

3DEXPERIENCE World 2022

Za niespełna trzy tygodnie rozpocznie się konferencja 3DEXPERIENCE World 2022. Konferencja odbywa się w pełni online i będzie miała miejsce w dniach 7-9 lutego 2022 roku. Udział online jest całkowicie darmowy.

Za niespełna trzy tygodnie rozpocznie się konferencja 3DEXPERIENCE World 2022, na której zbierze się społeczność projektantów, inżynierów, przedsiębiorców i liderów biznesu. Konferencja odbędzie się w formie online w dniach 7-9 lutego 2022 roku. Udział online jest całkowicie darmowy.

W tym roku dla naszego zespołu jest to wyjątkowe wydarzenie, ze względu na to, że w trakcie konferencji zaprezentujemy nasze autorskie rozwiązanie do projektowania mebli – WOODEXPERT. Już teraz zapraszamy do darmowej rejestracji i udziału w konferencji.

3DEXPERIENCE World 2022 w wersji online

Konferencja 3DEXPERIENCE World, to zawsze okazja do zapoznania się z ciekawymi przemyśleniami na temat technologii oraz poznania nowych rozwiązań. W trakcie prelekcji mówcy poruszają tematy wokół rozwiązań 3DEXPERIENCE WORKS. Zainteresowani mogą wziąć udział w wydarzeniach na żywo w Atlancie, a wszyscy, którzy nie są na to gotowi, mogą cieszyć się doświadczeniem konferencji korzystając z udziału online.

Plan wydarzeń 3DEXPERIENCE World 2022

Konferencja została podzielona na 3 dni, w trakcie, których prelegenci opowiedzą jak wykorzystują technologię do zmieniania otaczającego nas świata. Rozpocznie się od wystąpienia prowadzonego wspólnie przez dyrektora generalnego i wiceprezesa Dassault Systèmes – Bernarda Charlèsa oraz dyrektora generalnego SOLIDWORKS – Giana Paolo Bassi. Opowiedzą oni o technologiach i trendach, które zmienią sposób w jaki pracujemy.

Dzień drugi to sesje odbywające się pod hasłem „Od produktu do doświadczenia” i będzie skupiony wokół rozwiązań 3DEXPERIENCE Works. Zostanie zaprezentowane,  w jaki sposób portfolio tych rozwiązań pozwala na połączenie kreatywności i współpracy. Będzie można posłuchać bezpośrednio od klientów o tym w jaki sposób wykorzystują platformę 3DEXPERIENCE i jak pozwala im ona na tworzenie lepszych produktów.

Ostatni dzień konferencji zgromadzi studentów, nauczycieli, przedsiębiorców i inżynierów, którzy będą mieli okazję podzielić się swoimi mocnymi stronami oraz wyzwaniami, przed jakimi stają. Podzielą się swoimi przemyśleniami, jak tworzyć lepszą przyszłość dzięki technologii.

A jeśli chcesz poznać dokładny plan konferencji kliknij tutaj i przejrzyj katalog sesji

Darmowa rejestracja na wirtualny dostęp

Ważną informacją jest to, że w związku z nadal rozwijająca się sytuacją pandemiczną COVID-19, Dassault Systèmes podjęło decyzję o zniesieniu opłat za rejestrację na wirtualny dostęp do konferencji 3DEXPERIENCE World 2022.

W tym roku możesz zająć miejsce w pierwszym rzędzie podczas wszystkich wydarzeń w ramach konferencji bez wychodzenia z domu!

Już dziś zarejestruj się na wyjątkową konferencję 3DEXPERIENCE World 2022:

,

zapisz się na newsletter

Jesteś zainteresowany certyfikacją SOLIDWORKS?

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature.

Usługa współfinansowana w ramach projektu „Inteligentna Super Fabryka – ISF 4.0 KOM2”
współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa: „2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I”,
działanie: „2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw”, poddziałanie: „2.3.3. Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych”

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej