Robo Challenge #RC2022

21/09/2022
Wrocław, Hala Stulecia
8:00
Druga edycja profesjonalnych zawodów w programowaniu robotów oraz tworzeniu stanowisk zrobotyzowanych połączona z konferencją poświęconą zagadnieniom, technologiom i narzędziom z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej. To doskonała okazja zarówno dla uczestników do podniesienia swoich kwalifikacji, jak i obserwatorów, którzy mogą zobaczyć aplikacje w akcji.
Do wydarzenia
pozostało:
-
Dni
-
Godzin
-
Minut
-
Sekund
Robo Challenge 2022
logo RC
Tegoroczna, druga już edycja wydarzenia odbędzie się 21-22 września we wrocławskim kompleksie Hali Stulecia. Zawodom towarzyszyć będzie konferencja w całości poświęcona zagadnieniom, technologiom i narzędziom z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej.
Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w aż 10 różnych konkurencjach! Poszerzą swoje kompetencje w zakresie robotyki, budowy i działania stanowisk zrobotyzowanych oraz będą mieli możliwość poznania działania najnowszych systemów takich jak: bezpieczeństwa, PLC, transportowych, wymiany narzędzi, napędowych.
Eksperci doradzą oraz udzielą wsparcia w zakresie budowy i działania stanowisk zrobotyzowanych czy wspierających procesy elementów automatyki. Pomogą dokonać właściwej analizy procesów pod kątem potencjalnego wdrożenia czy zwrotu z inwestycji.
Wszystko na jednym, żywym organizmie działającym w duchu Industry 4:0 i specjalnie przygotowanej ścieżce zadań oraz stanowisk zrobotyzowanych.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE

Robo Challenge #RC2022

Usługa współfinansowana w ramach projektu „Inteligentna Super Fabryka – ISF 4.0 KOM2”
współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa: „2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I”,
działanie: „2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw”, poddziałanie: „2.3.3. Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych”

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej