Targi DREMA 2023

12/09/2023
Poznań
09:00
Przed nami Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego, czyli Targi DREMA. Należą one do ścisłej czołówki największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna, na których nie powinno zabraknąć firm przemysłowych związanych z branżą meblarską.
Do wydarzenia
pozostało:
-
Dni
-
Godzin
-
Minut
-
Sekund

Zapowiadają się bardzo intensywne 4 dni dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw z branży meblarskiej!

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, należą do ścisłej czołówki największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna. Targi DREMA to nie tylko ekspozycje maszyn i nowości technologicznych, ale też konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program Targów DREMA, co roku budowany jest we współpracy z ekspertami oraz kluczowymi organizacjami, stowarzyszeniami i instytucjami branży drzewnej i meblarskiej.

 

Gdzie spotkasz zespół SOLIDEXPERT?

W tym roku na Targach  DREMA nie zabraknie również SOLIDEXPERT wraz z naszym autorskim rozwiązaniem WOODEXPERT, które wspiera proces projektowania i przygotowania produkcji mebli. Będziecie mogli spotkać się z nami i porozmawiać na stanowisku 17, które znajdziecie Państwo w Pawilonie 5. Więcej szczegółów nt. wydarzenia dostępne jest na stronie: www.drema.pl 

 

Czy dostanę darmowy bilet?

Oczywiście, że tak! Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem woodexpert@solidexpert.com. W odpowiedzi na Państwa maila prześlemy zaproszenie uprawniające do bezpłatnego udziału w Targach DREMA.

Dlaczego warto pojawić się na Targach DREMA 2023? 

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to kompleksowa propozycja zarówno dla dużych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw.

Targi DREMA pozwolają na kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli). W ramach poznańskich targów prezentowane będą rozwiązania dedykowane obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu oraz energii z drewna.

Usługa współfinansowana w ramach projektu „Inteligentna Super Fabryka – ISF 4.0 KOM2”
współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa: „2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I”,
działanie: „2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw”, poddziałanie: „2.3.3. Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych”

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej