[WEBINAR] Poznaj możliwości NESTINGWorks i SOLIDWORKS CAM Pro

01/09/2022
ONLINE
10:00
NESTINGWorks (poprzednia nazwa CAMWorks Nesting) jest dodatkowym modułem do SOLIDWORKS służącym do zoptymalizowania ułożenia elementów wycinanych na arkuszu materiału (nesting cnc), tak by zmieścić ich jak najwięcej. Może być wykorzystywany do wytwarzania części z metali, drewna i kompozytów. Dodatek ten jest bardzo łatwy w nauce i obsłudze. Rozmieszczenie elementów odbywa się automatycznie, z wybranymi przez nas parametrami. Wyniki zapisać można jako złożenie rozmieszczonych na arkuszu elementów, jak również bezpośrednio do pliku DXF.
Do wydarzenia
pozostało:
-
Dni
-
Godzin
-
Minut
-
Sekund

Korzyści

WIEDZA

Program stworzono w taki sposób, aby jego obsługi mógł nauczyć się każdy w bardzo krótkim czasie. Zyskaj bezpłatną wiedzę już teraz!

NESTING

Program umożliwia rozmieszczenie elementów wycinanych na arkuszu materiału (nesting cnc), tak by zmieścić ich jak najwięcej zachowując zoptymalizowane rozłożenie.

INTEGRACJA Z SOLIDWORKS

Wszystkie narzędzia dostępne są w oknie SOLIDWORKS, dzięki czemu polecenia i funkcje programu NESTINGWorks występują na dodatkowej karcie programu.

OSZCZĘDNOŚĆ

Program NESTINGWorks pozwoli zaoszczędzić Ci materiał, co obniża znacząco koszty operacji związanych z CNC.

OPIS WEBINARU

NESTINGWorks oszczędza pieniądze, optymalizując zużycie materiałów i zmniejszając ilość odpadów – niezależnie od tego, czy jest to blacha do produkcji czy obróbka drewna. Automatycznie spłaszcza części i zawiera kilka zaawansowanych opcji, aby zaoszczędzić czas podczas programowania CNC. NESTINGWorks to dodatek do SOLIDWORKS, który działa w połączeniu z SOLIDWORKS CAM Pro i CAMWorks.

Dołącz webinaru, aby poznać funkcjonalność NESTINGWorks.

  • Wykorzystaj pełną integrację z SOLIDWORKS i automatycznie rozkładaj części, złożenia i foldery stworzone w SOLIDWORK.
  • Dowiedz się, w jaki sposób NESTINGWorks pozwala rozmieścić pojedyncze części, złożenia lub grupy elementów o tej samej grubości, według wybranych parametrów.
  • Sprawdź jak NESTINGWorks pozwala użytkownikom optymalnie zarządzać odpadami i pozostałościami po poprzednich procesach.
  • Zobacz, jak wytwarzać maksymalną liczbę części z jednego kawałka surowca w ciągu kilku minut!

Zwiększ swoją produktywność oszczędzając czas i pieniądze dzięki NESTINGWorks!

Webinar będzie prowadzony w języku angielskim.

BEZPŁATNA REJESTRACJA NA WYDARZENIE

Poznaj możliwości NESTINGWorks i SOLIDWORKS CAM Pro

Usługa współfinansowana w ramach projektu „Inteligentna Super Fabryka – ISF 4.0 KOM2”
współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa: „2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I”,
działanie: „2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw”, poddziałanie: „2.3.3. Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych”

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej