[WEBINAR] Tworzenie bloku dynamicznego w DraftSight

20/09/2022
ONLINE
10:00
DraftSight® to bogate w funkcje rozwiązanie CAD 2D i 3D dla architektów, inżynierów i dostawców usług budowlanych, a także profesjonalnych użytkowników CAD, projektantów, nauczycieli i hobbystów. Rozwiązanie to zapewnia pełnie narzędzi dostosowanych do Twoich konkretnych potrzeb i preferencji. Prawdziwa swoboda projektowania pozwala pracować tak, jak chcesz. Jest to możliwość bezproblemowego przejścia od szkicowania 2D do modelowania 3D i z powrotem.
Do wydarzenia
pozostało:
-
Dni
-
Godzin
-
Minut
-
Sekund

Korzyści

WIEDZA

Zyskaj nową wiedzę zupełnie za darmo! Nasz specjalista przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia bloków dynamicznych.

RABAT DLA UCZESTNIKÓW

Dołącz do webinaru i zyskaj rabat na aktualizację lub zakup nowych licencji oprogramowania DraftSight.

Poznaj funkcjonalność tworzenia bloków dynamicznych i zyskaj specjalną ofertę promocyjną!

Celem webinaru będzie przybliżenie funkcjonalności tworzenia bloków dynamicznych w programie DraftSight. Jest to funkcjonalność dedykowana dla części – zazwyczaj bardziej zaawansowanych – projektantów, którzy korzystają z tego typu obiektów w programie AutoCAD. W wersji DraftSight 2020 użytkownik mógł otwierać tego typu elementy i korzystać z ich funkcjonalności, ale edycja była zablokowana. W wersji 2022 użytkownik ma już dostęp do pełnej palety rozwiązań poświęconych tworzeniu bloków dynamicznych.

UWAGA: Tworzenie bloków dynamicznych dostępne jest w wersji programu Enterprise Plus.

Dla uczestników przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną na aktualizację lub zakup nowych licencji oprogramowania DraftSight. Szczegóły przedstawimy podczas webinaru.

Agenda wydarzenia

10.00

Robert Grochowski

Specjalista techniczny ds. CAD

Agenda

1. Przygotowanie geometrii
2. Edytor bloków
3. Składniki procedur: „Elementy” i „Działania”
4. Style wizualne
5. Testowanie bloku dynamicznego

11.00

Pytania do prowadzącego, przedstawienie oferty promocyjnej, zakończenie

BEZPŁATNA REJESTRACJA NA WYDARZENIE

[WEBINAR] Tworzenie bloku dynamicznego

Usługa współfinansowana w ramach projektu „Inteligentna Super Fabryka – ISF 4.0 KOM2”
współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa: „2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I”,
działanie: „2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw”, poddziałanie: „2.3.3. Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych”

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej