aktualności

Engineering Meetup #1 WWA

Ciekawe myśli, projekty idee, które są warte propagowania - ten cel przyświeca temu cyklowi spotkań.

Termin: 08.11.2018, godz. 18:30
Czas trwania: ~3h

WYDARZENIE ODBYŁO SIĘ 

Skrócona agenda spotkania:

  • Uczestnicy będą mogli posłuchać o: skonstruowanej całkowicie od zera frezarce CNC wykonanej z drewna oraz pasji :), dowiesz się jak wyglądał proces konstrukcji, jaki był koszt i zobaczysz, że to po prostu możliwe!
  • oprogramowaniu CAD z perspektywy jego ewolucji, czyli drogi jaką przebyło. Kierunek w jakim zmierza, czego możemy się spodziewać w przyszłości po oprogramowaniu klasy Computer Aided Design (na przykładzie SOLIDWORKS).
  • druku 3D w praktyce – Sebastian uratował firmowy stół do piłkarzyków dorabiając dzięki CAD i drukowi 3D wadliwy element (łożysko ślizgowe) i o tym właśnie opowie na spotkaniu. Pomiar + projekt = wydruk!
  • dowiesz się o skutecznym zarządzaniu dokumentacją projektową. Czy można działać inaczej niż „na mailu” lub dysku sieciowym? Oczywiście! Pokażemy jak i jakie korzyści z tego wynikają.
  • Przemysł 4.0 to obecnie fraza powtarzana jak mantra. Krzysiek, postara się nieco odczarować ją, opisując jak w praktyce powinien wyglądać nowoczesny proces przygotowań do produkcji (zbieranie danych, zapotrzebowanie materiałowe etc.).

LOKALIZACJA, PEŁNA AGENDA I REJESTRACJA:

,

zapisz się na newsletter

Jesteś zainteresowany certyfikacją SOLIDWORKS?

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature.

Usługa współfinansowana w ramach projektu „Inteligentna Super Fabryka – ISF 4.0 KOM2”
współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa: „2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I”,
działanie: „2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw”, poddziałanie: „2.3.3. Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych”

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej