Firma - Poznaj nas i nasz zespół - SOLIDEXPERT

Naszym mottem firmowym jest bycie technicznie najlepszym. Od początku działalności naszej firmy dokładamy wszelkich starań, by na pierwszym miejscu była doskonała znajomość oferowanych rozwiązań. Dlatego zdecydowana większość naszego zespołu to inżynierowie, specjaliści w swojej branży. Spełnienie oczekiwań klienta i dostarczanie zaawansowanych rozwiązań CAD/CAM/PDM/ERP – te kluczowe słowa to nasza misja. Realizujemy je na każdym etapie rozmów z naszymi klientami od pierwszych kontaktów po długoletnią współpracę. Współpracujemy z ponad 3000 przedsiębiorstwami w całej Polsce, uczelniami i placówkami naukowymi, dzięki czemu dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, które pozwala wspierać działy rozwoju, konstrukcyjne i technologiczne.

Wsłuchiwanie się w potrzeby rynku spowodowało, że tworzymy autorskie rozwiązania programowe, by móc jeszcze lepiej odpowiadać na wyzwania jakie stawiają nasi klienci. Potwierdzeniem naszych umiejętności i wiedzy są nagrody przyznawane przez Dassault Systèmes, a także nasza opinia wśród klientów. Jednak nie zamierzamy spocząć na laurach, ponieważ nasze hasło zobowiązuje!

Dzisiaj SOLIDEXPERT to zespół blisko 100 specjalistów, 3000 zadowolonych Klientów, 5 oddziałów (Kraków, Warszawa, Gdańsk, Rzeszów, Białystok), 5 centrów szkoleniowych, oddział produkcyjny i ponad 9000 przeszkolonych osób!

Wyróżnienia

Zespół

Andrzej Banaś

Adam Bator

Adam Bednarek

Krzysztof Baran

Dominik Gawle

Mateusz Sztangret

Monika Strach-Huścio

Mirosław Wnęk

Michał Świerczek

Karolina Zych-Masłyk

Agata Jankowska

Aleksander Księżopolski

Dorota Łapinkiewicz

Tomasz Kondek

Kajetan Sekuła

Wojciech Kowalczyk

Kamil Wilkosz

Tomasz Lach

Anna Dziedzic

Aneta Sałach

Damian Jelonek

Małgorzata Skóra

Izabela Kubacka

Klaudia Białecka-Cichy

Maciej Zacharewicz

Tomasz Puchniarz

Marcin Podczasi

Błażej Wojtyla

Justyna Budzynowska

Maria Piotrowska-Rzepa

Iwona Niesyczyńska

Maciej Cymerman

Patryk Brzeżawski

Tomasz Jacher

Mateusz Kiliński

Andrzej Krawiec

Paweł Bloch

Jarosław Lis

Paweł Markowski

Dorota Gorczowska

Magdalena Bułat

Anna Leśniak

Małgorzata Śmierciak

Łukasz Siwiec

Marcin Feliks

Damian Jaszek

Kamil Zabłocki

Artur Wójcik

Elżbieta Terpiłowska

Łukasz Kalfas

Mateusz Mydlak

Marcin Jórasz

Krzysztof Jakimowicz

Mateusz Zając

Bartosz Tarka

Paulina Jarosz-Grzywacz

Anna Bakalarska

Aneta Chałupka

Ewa Gaczorek

Jowita Więdłocha

Stefan Wysocki

KOMPETENCJE

Kompetencje CAD / ECAD / CAE / PDM

solidexpert

Pełna Certyfikacja Autoryzowanego Resellera SOLIDWORKS

Otrzymaliśmy pełną certyfikację od Dassault Systemes, producenta programu SOLIDWORKS, m.in. dzięki temu możemy sprzedawać licencje oprogramowania i mamy tytuł tzw. VAR czyli Value Added Reseller.

Certyfikacja Wiedzy Technicznej SOLIDWORKS

Oznacza, że spełniamy wyśrubowane normy i posiadamy odpowiednie kompetencje potwierdzone przez producenta SOLIDWORKS, które umożliwiają nam świadczenie pomocy technicznej na najwyższym poziomie

Pełna Certyfikacja z zakresu szkoleń SOLIDWORKS

Nasi instruktorzy muszą być i są certyfikowani przez producenta programu w zakresie wiedzy, związanej z SOLIDWORKS oraz CAD. Certyfikaty instruktorów są cyklicznie potwierdzane egzaminami.

Autoryzowanego Centrum Szkoleniowe SOLIDWORKS

Posiadamy trzy centra szkoleniowe – w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, dzięki którym przeszkoliliśmy w Polsce już ponad 5000 kursantów.

Certyfikacja Wiedzy Handlowej

Dzięki tej certyfikacji, masz pewność, że nasi specjaliści ds. sprzedaży posiadają rozległą wiedzę zarówno z zakresu samego oprogramowania jak i obszarów technicznych, aby precyzyjnie i bezbłędnie doradzać najlepsza rozwiązania.

Authorised Educational Reseller

Dzięki tej certyfikacji możemy dostarczać rozwiązania SOLIDWORKS dla szkół, uczelni, instytucji badawczych i rozwojowych.

Preferred Educational Reseller

Certyfikat ten przyznawany jest przed producenta programu firmom zaangażowanym we współpracę z branżą edukacyjną oraz z placówkami badawczo-rozwojowymi. Jest prestiżowym wyróżnieniem świadczącym o pełnym zaangażowaniu i szerokich kompetencjach sprzedawcy w obszarze edukacji.

EXPERT Simulation

Certyfikat ten, który otrzymaliśmy na najwyższy poziomie eksperckim, dowodzi naszych szerokich kompetencji w zakresie wykorzystania narzędzi dostępnych w SOLIDWORKS Simulation Premium.

Kompetencje CAM

Autoryzowany Reseller CAMWorks

Jako jedyni w Polsce jesteśmy uprawnieni do sprzedaży oprogramowania CAMWorks, który jest doskonałym, w pełni zintegrowanym z SOLIDWORKS rozwiązaniem z zakresu CAM.

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe CAMWorks

Dzięki licznemu gronu inżynierów z wysokimi kwalifikacjami, wiedzą i doświadczeniem, możemy szkolić osoby z zakresu rozwiązań CAM.

Kompetencje Microsoft Office 365

Silver Microsoft Partner

Dzięki spełnieniu wymagań oraz wysokim kompetencjom pracowników możemy z sukcesem dostarczać rozwiązania Microsoft Office 365.

System Zarządzania Jakością ISO 9001

Certyfikat Jakości ISO 9001:2015 – Szkolenia

Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001 dla naszego Centrum Szkoleniowego w obszarze „Usługi szkoleniowej w zakresie oprogramowania specjalistycznego”

Certyfikat Jakości ISO 9001:2015 – Obróbka CNC

Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001 dla naszego Oddziału w Rzeszowie w obszarze „Produkcji w zakresie obróbki skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych z wykorzystaniem maszyn CNC”

Zobacz Wszystkie certyfikaty

Historia

Oferta

SOLIDEXPERT to Autoryzowany Dostawca rozwiązań SOLIDWORKS oraz MICROSOFT w zakresie CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Jako oficjalny dystrybutor SOLIDWORKS prowadzimy również szkolenia z obsługi programów w naszych Centrach Szkoleniowych w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz również autorskie rozwiązania programistyczne i pomoc techniczną, którą świadczymy kilkoma kanałami.

zaufali nam