3D Creator

Rola na Platformie 3DEXPERIENCE.

System CAD oparty na przeglądarce internetowej - projektowanie mechaniczne w chmurze.

Twórz swoje części i złożenia w chmurze

3D Creator pozwoli Ci na tworzenie projektów mechanicznych na dowolnym urządzeniu

3D Creator łączy łatwość użycia z innowacyjnymi metodologiami projektowania i współpracą w chmurze, z poziomu przeglądarki internetowej.

Rola ta zawiera w sobie aplikację xDesign, która pozwala tworzyć parametryczne części i złożenia, wykorzystywać technologię Design Guidance do sugerowania geometrii i współpracować z innymi użytkownikami za pośrednictwem społeczności.

xDesign umożliwia użytkownikom tworzenie projektów mechanicznych w dowolnym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu. Wbudowane możliwości współpracy pozwalają wielu użytkownikom aktywnie angażować się w proces projektowania i rozwoju produktu.

Aplikacje z ta rolą:

xDesign

Interfejs

Poznaj zalety korzystania z roli 3D Creator

Elastyczny przepływ informacji

Funkcje dostępne w roli 3D Creator pozwalają użytkownikom zmieniać intencje projektowe bez przeróbek wymaganych przy użyciu tradycyjnego modelowania parametrycznego. Jedno środowisko modelowania części i złożeń pozwala skupić się na projektowaniu, a nie na sposobie organizowania plików, zaś wbudowana kontrola wersji plików pozwala na zarządzanie danymi bez udziału konstruktora, który może skupić się na etapie projektowania.

Narzędzia komunikacyjne

Nie ma potrzeby stosowania osobnych rozwiązań, gdyż wbudowane narzędzia komunikacyjne na Platformie  umożliwiają pozostawanie w kontakcie ze wszystkimi zainteresowanymi stronami w całej sieci rozwoju produktu.

Łatwe wdrożenie

Nie są wymagane żadne aktualizacje, dodatki Service Pack ani instalacja, aby móc korzystać z platformy. Niezawodne i bezpieczne zarządzanie danymi wspierane jest bezpośrednio przez Platformę 3DEXPERIENCE. Co więcej, stanowi ona jedno środowisko do wszystkich działań związanych z projektowaniem. Pozwala również na bezproblemowe skalowanie dzięki dodatkowym aplikacjom/rolom 3DEXPERIENCE.

Elastyczność dostępu

Dostęp do platformy otrzymujesz w biurze lub poza nim – wszędzie tam, gdzie jest połączenie internetowe, możesz projektować lub otrzymywać dostęp do danych projektowych. Wystarczy zalogować się do Platformy 3DEXPERIENCE.

Projektowanie w chmurze na Platformie 3DEXPERIENCE

Rola 3D Creator | Platforma 3DEXPERIENCE | Modelowanie mechaniczne w chmurze

Poznaj pozostałe elementy Platformy 3DEXPERIENCE®

Szczegóły
Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej