Nasze pasje...

"SOLIDEXPERT tworzą ludzie z ciekawym hobby"

pasieka solidexpert

Jesienią 2017 roku założyliśmy swoją pasiekę na dachu naszego biurowca. Co ciekawe, była to pierwsza taka pasieka w Krakowie. Miasto to środowisko, w którym pszczoły bardzo dobrze się odnajdują! Nasi pracownicy zaś z przyjemnością zajmują się hodowlą pszczół, dbając o niezbędny pokarm i wodę. Robimy to na poważnie, czego dowodem jest zbierany przez nas przepyszny miód goszczący u naszych pracowników i Klientów.

MOTORYZACJA

SOLIDEXPERT Team

Wśród pasji SOLIDEXPERT nie mogło również zabraknąć motoryzacji! Co to znaczy? Nie ograniczamy się jedynie do śledzenia nowinek z tego obszaru oraz oglądania wyścigów. Czynnie bierzemy udział w rajdach oraz z przyjemnością angażujemy się w różnego rodzaju akcje i inicjatywy związane z motoryzacją! Najlepszym tego przykładem jest udział prezesa SOLIDEXPERT w zawodach Classicauto Cup To Modlin 2018 oraz nasz start w 7 Rajd Polski Historyczny!

Rok 2019 jest rokiem rajdów dla SOLIDEXPERT Team. Przyniesie on minimum 11 startów rajdowych. Przygotowania do nich oraz relacje możecie śledzić w aktualnościach na naszej stronie.

7. Rajd Polski Historyczny

SOLIDEXPERT przed nowym, rajdowym sezonem!

Nowa broń SOLIDEXPERT TEAM

3 Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

 9 Rallye Praha Revival

IV Int. Budapest-Tata Rallye Historic Regularity

Historyczny Puchar Południa

MPHRR 2019

Plany na drugą część sezonu

Motul HRSMP

Rozpoczynamy 8. RPH

8. RPH – Podsumowanie

53 Rajd Dolnośląski

Rajd Retro Carpathia

23 Rallye Monte Carlo Historique

DRUK 3D

Druk 3D to technologia, która świetnie przyjęła się w środowisku inżynieryjnym. Wiele firm korzysta z niej, w celu wydrukowania zaprojektowanych prototypów i ich przetestowania. Z druku 3D korzystać może jednak każdy, nawet w swoim zaciszu domowym. W naszej firmie również ta technologia znalazła nasze uznanie. Z chęcią korzystamy z niej w celu wydrukowania drobnych elementów, które przydadzą się nam w biurze. Dzięki drukowi 3D byliśmy w stanie naprawić łożysko od stołu do piłkarzyków czy  wydrukować niezbędne elementy obudowy dla zaprojektowanej i zbudowanej przez nas frezarki.

inżynieria

Jak na prawdziwych inżynierów przystało,  nie tylko przekazujemy wiedzę inżynieryjną, ale sami lubimy aktywnie ją wykorzystywać. Z pasją angażujemy się w ciekawe projekty, projektując oraz budując maszyny i urządzenia.  W naszych portfolio znajdują się m.in. katapulta oraz frezarka.  Obie od początku do końca zostały zaprojektowane i zbudowane przez naszych zapalonych inżynierów i co najważniejsze – działają!  

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej