Nasze pasje...

"SOLIDEXPERT tworzą ludzie z ciekawym hobby"

pasieka solidexpert

Jesienią 2017 roku założyliśmy swoją pasiekę na dachu naszego biurowca. Co ciekawe, była to pierwsza taka pasieka w Krakowie. Miasto to środowisko, w którym pszczoły bardzo dobrze się odnajdują! Nasi pracownicy zaś z przyjemnością zajmują się hodowlą pszczół, dbając o niezbędny pokarm i wodę. Robimy to na poważnie, czego dowodem jest zbierany przez nas przepyszny miód goszczący u naszych pracowników i Klientów.

MOTORYZACJA

SOLIDEXPERT Team

Wśród pasji SOLIDEXPERT nie mogło również zabraknąć motoryzacji! Co to znaczy? Nie ograniczamy się jedynie do śledzenia nowinek z tego obszaru oraz oglądania wyścigów. Czynnie bierzemy udział w rajdach oraz z przyjemnością angażujemy się w różnego rodzaju akcje i inicjatywy związane z motoryzacją! Najlepszym tego przykładem jest udział prezesa SOLIDEXPERT w zawodach Classicauto Cup To Modlin 2018 oraz nasz start w 7 Rajd Polski Historyczny!

Rok 2019 jest rokiem rajdów dla SOLIDEXPERT Team. Przyniesie on minimum 11 startów rajdowych. Przygotowania do nich oraz relacje możecie śledzić w aktualnościach na naszej stronie.

7. Rajd Polski Historyczny

SOLIDEXPERT przed nowym, rajdowym sezonem!

Nowa broń SOLIDEXPERT TEAM

3 Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

 9 Rallye Praha Revival

IV Int. Budapest-Tata Rallye Historic Regularity

Historyczny Puchar Południa

MPHRR 2019

Plany na drugą część sezonu

Motul HRSMP

Rozpoczynamy 8. RPH

8. RPH – Podsumowanie

53 Rajd Dolnośląski

Rajd Retro Carpathia

23 Rallye Monte Carlo Historique

DRUK 3D

Druk 3D to technologia, która świetnie przyjęła się w środowisku inżynieryjnym. Wiele firm korzysta z niej, w celu wydrukowania zaprojektowanych prototypów i ich przetestowania. Z druku 3D korzystać może jednak każdy, nawet w swoim zaciszu domowym. W naszej firmie również ta technologia znalazła nasze uznanie. Z chęcią korzystamy z niej w celu wydrukowania drobnych elementów, które przydadzą się nam w biurze. Dzięki drukowi 3D byliśmy w stanie naprawić łożysko od stołu do piłkarzyków czy  wydrukować niezbędne elementy obudowy dla zaprojektowanej i zbudowanej przez nas frezarki.

inżynieria

Jak na prawdziwych inżynierów przystało,  nie tylko przekazujemy wiedzę inżynieryjną, ale sami lubimy aktywnie ją wykorzystywać. Z pasją angażujemy się w ciekawe projekty, projektując oraz budując maszyny i urządzenia.  W naszych portfolio znajdują się m.in. katapulta oraz frezarka.  Obie od początku do końca zostały zaprojektowane i zbudowane przez naszych zapalonych inżynierów i co najważniejsze – działają!  

Piłka nożna

SOLIDEXPERT

Sport to zdrowie, a realizowany jeszcze z pasją to idealne połączenie! W SOLIDEXPERT pasja do piłki nożnej jest tak duża, że część naszych pracowników stworzyła drużynę, która regularnie rozgrywa mecze w lidze FLS. W zdrowym i wysportowanym ciele, zdrowy duch dlatego nie mogliśmy nie wesprzeć tego przedsięwzięcia. Cieszymy się, że ludzie ze sobą pracujący podzielają wspólne pasje poza godzinami pracy! Wszak dobrze wiadomo, że sporty drużynowe najlepiej uczą współpracy i budują relacje!  

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej