Nasze pasje...

"SOLIDEXPERT tworzą ludzie z ciekawym hobby"

pasieka solidexpert

Jesienią 2017 roku założyliśmy swoją pasiekę na dachu naszego biurowca. Co ciekawe, była to pierwsza taka pasieka w Krakowie. Miasto to środowisko, w którym pszczoły bardzo dobrze się odnajdują! Nasi pracownicy zaś z przyjemnością zajmują się hodowlą pszczół, dbając o niezbędny pokarm i wodę. Robimy to na poważnie, czego dowodem jest zbierany przez nas przepyszny miód goszczący u naszych pracowników i Klientów.

MOTORYZACJA

SOLIDEXPERT Team

Wśród pasji SOLIDEXPERT nie mogło również zabraknąć motoryzacji! Co to znaczy? Nie ograniczamy się jedynie do śledzenia nowinek z tego obszaru oraz oglądania wyścigów. Czynnie bierzemy udział w rajdach oraz z przyjemnością angażujemy się w różnego rodzaju akcje i inicjatywy związane z motoryzacją! 

Konieczne przeczytajcie relacje z rajdów, w których bierzemy czynnie udział. Przygotowania do nich oraz relacje możecie śledzić w aktualnościach na naszej stronie.

7. Rajd Polski Historyczny

SOLIDEXPERT przed nowym, rajdowym sezonem!

Nowa broń SOLIDEXPERT TEAM

3 Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

 9 Rallye Praha Revival

IV Int. Budapest-Tata Rallye Historic Regularity

Historyczny Puchar Południa

MPHRR 2019

Plany na drugą część sezonu

Motul HRSMP

Rozpoczynamy 8. RPH

8. RPH – Podsumowanie

53 Rajd Dolnośląski

Rajd Retro Carpathia

23 Rallye Monte Carlo Historique

Mistrzostwa Polski w Historyczny Rajd na Regularność

10. Rajd RPH

24 Rallye Monte
Carlo Historique

VI Grand Prix Polski
Pojazdów Zabytkowych

24 Rallye Monte
Carlo Historique

VRallye Praha Revival 2023

DRUK 3D

Druk 3D to technologia, która świetnie przyjęła się w środowisku inżynieryjnym. Wiele firm korzysta z niej, w celu wydrukowania zaprojektowanych prototypów i ich przetestowania. Z druku 3D korzystać może jednak każdy, nawet w swoim zaciszu domowym. W naszej firmie również ta technologia znalazła nasze uznanie. Z chęcią korzystamy z niej w celu wydrukowania drobnych elementów, które przydadzą się nam w biurze. Dzięki drukowi 3D byliśmy w stanie naprawić łożysko od stołu do piłkarzyków czy  wydrukować niezbędne elementy obudowy dla zaprojektowanej i zbudowanej przez nas frezarki.

inżynieria

Jak na prawdziwych inżynierów przystało,  nie tylko przekazujemy wiedzę inżynieryjną, ale sami lubimy aktywnie ją wykorzystywać. Z pasją angażujemy się w ciekawe projekty, projektując oraz budując maszyny i urządzenia.  W naszych portfolio znajdują się m.in. katapulta oraz frezarka.  Obie od początku do końca zostały zaprojektowane i zbudowane przez naszych zapalonych inżynierów i co najważniejsze – działają!  

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej