EXALEAD OnePart

EXALEAD OnePart to doskonałe narzędzie do wyszukiwania plików w Twojej firmie. Bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerach użytkowników, możesz w krótkim czasie przeszukać Twój komputer, udziały sieciowe czy nawet pocztę elektroniczną. Jego prosty interfejs sprawia, że nie będzie konieczne poświęcenie wielu godzin na naukę programu.

Testuj
Cena
exalead

Opis programu EXALEAD OnePart

EXALEAD OnePart jest innowacyjnym narzędziem w biznesie, które przyspiesza pracę poprzez ułatwienie wyszukiwania, przeglądania oraz porównywania plików. Program pomaga użytkownikowi podjąć w minutę decyzję o utworzeniu nowego komponentu, bądź wykorzystaniu już istniejącego. Dzięki prostemu i przejrzystemu interfejsowi, użytkownik ma możliwość szybkiego wyszukania komponentu. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z metody tagowania „6W” – „Who”, „When”, „What”, „Where”, „Why” oraz „hoW”.

Jakie płyną korzyści dla użytkownika? Największym zyskiem jest przyśpieszenie pracy poprzez ponowne wykorzystywanie istniejących modeli 2D/3D. Dzięki możliwości łatwego i szybkiego szukania i wykorzystywania plików, można praktycznie każdy projekt zrealizować znacznie szybciej, przez co można ich tworzyć więcej. Posiadanie programu EXALEAD OnePart daje także szerszy dostęp do informacji na temat poszczególnych produktów jak i pojedynczych komponentów.

EXALEAD OnePart nie wymaga instalacji jakichkolwiek programów na stacji roboczej użytkownika. Do obsługi wystarczy przeglądarka internetowa. EXALEAD OnePart obsługuje wiele formatów plików począwszy od plików SOLIDWORKS (*.sldprt, *.sldasm i *.slddrw) poprzez pliki w formatach standardowych, aż po pliki programów CATIA lub Inventor. Program można połączyć z wieloma systemami zarządzania plikami jak EPDM, ENOVIA czy Autodesk Vault. EXALEAD OnePart może korzystać z wielu źródeł plików jednocześnie.

Interfejs programu EXALEAD OnePart

exalead one part interfejs
Wyszukiwanie

Wyszukiwanie

Exalead to doskonałe narzędzie do wyszukiwania plików. Maksymalnie uproszczone okno wyszukiwania pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas. 

Podgląd modelu

Podgląd modelu

Bezpośrednio w przeglądarce masz dostęp do podglądu modelu, a także możesz sprawdzić jego właściwości oraz liczbę komponentów powiązanych. 

Porównanie modeli

Porównanie modeli

Chcesz sprawdzić różnicę miedzy wybranymi modelami? Nic prostszego! EXALEAD OnePart wskaże Ci miejsca w których występują zmiany.  

Pakiety EXALEAD OnePart

FunkcjaEXALEAD OnePart StandardEXALEAD OnePart ProfessionalEXALEAD OnePart Premium

Funkcje EXALEAD OnePart

Moduły EXALEAD OnePart

Nowości EXALEAD OnePart

Galeria programu EXALEAD OnePart

© 2015 SOLIDEXPERT Sp. z o.o., ul. G. Zapolskiej 44, 30-126 Kraków, NIP: PL6772380230, REGON: 123060159 | TEL: +48 12 626 06 00, FAX: +48 12 626 00 92