EXALEAD OnePart - program do wyszukiwania plików

EXALEAD OnePart to doskonałe narzędzie do wyszukiwania plików w Twojej firmie. Bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerach użytkowników, możesz w krótkim czasie przeszukać Twój komputer, udziały sieciowe czy nawet pocztę elektroniczną. Jego prosty interfejs sprawia, że nie będzie konieczne poświęcenie wielu godzin na naukę programu.

O Programie

EXALEAD OnePart jest innowacyjnym narzędziem w biznesie, które przyspiesza pracę poprzez ułatwienie wyszukiwania, przeglądania oraz porównywania plików. Program pomaga użytkownikowi podjąć w minutę decyzję o utworzeniu nowego komponentu, bądź wykorzystaniu już istniejącego. Dzięki prostemu i przejrzystemu interfejsowi, użytkownik ma możliwość szybkiego wyszukania komponentu. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z metody tagowania „6W” – „Who”, „When”, „What”, „Where”, „Why” oraz „hoW”.

Jakie płyną korzyści dla użytkownika? Największym zyskiem jest przyśpieszenie pracy poprzez ponowne wykorzystywanie istniejących modeli 2D/3D. Dzięki możliwości łatwego i szybkiego szukania i wykorzystywania plików, można praktycznie każdy projekt zrealizować znacznie szybciej, przez co można ich tworzyć więcej. Posiadanie programu EXALEAD OnePart daje także szerszy dostęp do informacji na temat poszczególnych produktów jak i pojedynczych komponentów.

EXALEAD OnePart nie wymaga instalacji jakichkolwiek programów na stacji roboczej użytkownika. Do obsługi wystarczy przeglądarka internetowa. EXALEAD OnePart obsługuje wiele formatów plików począwszy od plików SOLIDWORKS (*.sldprt, *.sldasm i *.slddrw) poprzez pliki w formatach standardowych, aż po pliki programów CATIA lub Inventor. Program można połączyć z wieloma systemami zarządzania plikami jak PDM, ENOVIA czy Autodesk Vault. EXALEAD OnePart może korzystać z wielu źródeł plików jednocześnie.

Cechy:

 • wyszukiwanie plików z różnych źródeł,
 • możliwość wyszukiwania na podstawie kształtu 3D,
 • łatwość wyszukiwania zduplikowanych części,
 • zaawansowane porównywanie plików,
 • przejrzysty interfejs.

Wymagania (serwer):

 • min. 24 GB RAM,
 • min. 25 GB wolnego miejsca,
 • min. Windows Server 2008 R2.

Zalecane przeglądarki:

 • Mozilla Firefox,
 • Microsoft Internet Explorer 11,
 • Microsoft EDGE,
 • Google Chrome.

Korzyści

Przez ostatnie 19 lat SOLIDEXPERT jako autoryzowany dystrybutor SOLIDWORKS wdrożył ponad 9.000 licencji CAD 3D u ponad 2.500 klientów. Liczne wyróżnienia jak Elite AE, gwarantują doskonałą obsługę, profesjonalne doradztwo oraz korzystne ceny!

 

Zalety programu EXALEAD One Part:

Szybkie wyszukiwanie dokumentów

Program pozwala wyszukać pliki w różnych formatach, a także w różnych lokalizacjach. Daje dostęp do właściwości dostosowanych, podgląd plików, a także wyszukiwanie 3D.

Eliminacja duplikatów

Przyspieszenie pracy poprzez ponowne wykorzystywanie istniejących modeli 2D/3D. Dzięki możliwości łatwego i szybkiego szukania i wykorzystywania plików, można praktycznie każdy projekt zrealizować znacznie szybciej.

Prosty interfejs

Czytelny interfejs, łatwy dostęp do poszczególnych funkcji pozwala na szybkie zaadaptowanie oprogramowania firmie. EXALEAD OnePart nie wymaga instalacji jakichkolwiek programów na stacji roboczej użytkownika.

Oszczędność czasu

Przyspiesza pracę poprzez ułatwienie wyszukiwania, przeglądania oraz porównywania plików. Program pomaga użytkownikowi podjąć w minutę decyzję o utworzeniu nowego komponentu, bądź wykorzystaniu już istniejącego.

Subskrypcja

Skorzystaj z dodatkowej opcji w postaci SUBSKRYPCJI – sprawdź co możesz zyskać:

Wsparcie techniczne

W okresie subskrypcji gwarantujemy wsparcie techniczne – nasze zespół certyfikowanych specjalistów i instruktorów SOLIDWORKS, pomoże Ci rozwiązać każdy problem związany z oprogramowaniem. Możesz skorzystać z rozmowy telefonicznej, maila, zgłoszenia na HelpDesku, wideokonferencji lub spotkania.

Knowledge Base

Zyskaj dostęp do obszernej biblioteki artykułów technicznych, tematów pomocy, wskazówek, makr i najlepszych praktyk – wszystko zostało dostarczone i  sprawdzone przez ekspertów SOLIDWORKS. Od teraz odpowiedzi na Twoje pytania będą zawsze w zasięgu ręki!

Uaktualnienia i rozszerzenia oprogramowania

Uzyskaj automatyczne uaktualnienia do aktualnych wersji oprogramowania SOLIDWORKS, w tym nowych wydań i dodatków Service Pack. Powiadomienie e-mailem zapewnia dostęp do najważniejszych wiadomości, zgłoszeń serwisowych i najnowszych aktualizacji oprogramowania.

Portal klienta i MySolidWorks

Miejsce, w którym można uzyskać najlepsze odpowiedzi na pytania dotyczące SOLIDWORKS – wszystko w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, podnoś swoje umiejętności i dziel się doświadczeniem.

Wideo

EXALEAD OnePart in 3DEXPERIENCE platform

EXALEAD OnePart Solution

INTERFEJS

formularz kontaktowy

  Polecane

  SOLIDWORKS PDM

  SOLIDWORKS PDM

  SOLIDWORKS CAD 3D

  SOLIDWORKS CAD 3D

  SOLIDWORKS Industrial Designer

  SOLIDWORKS Industrial Designer

  zaufali nam

  Faq

  Chcesz dowiedzieć się więcej?
  Masz pytania? Sprawdź nasze FAQ

  Sprawdź