EXALEAD OnePart

EXALEAD OnePart to doskonałe narzędzie do wyszukiwania plików w Twojej firmie. Bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerach użytkowników, możesz w krótkim czasie przeszukać Twój komputer, udziały sieciowe czy nawet pocztę elektroniczną. Jego prosty interfejs sprawia, że nie będzie konieczne poświęcenie wielu godzin na naukę programu.

EXALEAD OnePart – opis rozwiązania

EXALEAD OnePart jest innowacyjnym narzędziem w biznesie, które przyspiesza pracę poprzez ułatwienie wyszukiwania, przeglądania oraz porównywania plików. Program pomaga użytkownikowi podjąć w minutę decyzję o utworzeniu nowego komponentu, bądź wykorzystaniu już istniejącego. Dzięki prostemu i przejrzystemu interfejsowi, użytkownik ma możliwość szybkiego wyszukania komponentu. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z metody tagowania „6W” – „Who”, „When”, „What”, „Where”, „Why” oraz „hoW”.

Jakie płyną korzyści dla użytkownika? Największym zyskiem jest przyśpieszenie pracy poprzez ponowne wykorzystywanie istniejących modeli 2D/3D. Dzięki możliwości łatwego i szybkiego szukania i wykorzystywania plików, można praktycznie każdy projekt zrealizować znacznie szybciej, przez co można ich tworzyć więcej. Posiadanie programu EXALEAD OnePart daje także szerszy dostęp do informacji na temat poszczególnych produktów jak i pojedynczych komponentów.

EXALEAD OnePart nie wymaga instalacji jakichkolwiek programów na stacji roboczej użytkownika. Do obsługi wystarczy przeglądarka internetowa. EXALEAD OnePart obsługuje wiele formatów plików począwszy od plików SOLIDWORKS (*.sldprt, *.sldasm i *.slddrw) poprzez pliki w formatach standardowych, aż po pliki programów CATIA lub Inventor. Program można połączyć z wieloma systemami zarządzania plikami jak PDM, ENOVIA czy Autodesk Vault. EXALEAD OnePart może korzystać z wielu źródeł plików jednocześnie.

Wymagania:

Cechy programu:

 • min. 24 GB RAM,
 • min. 25 GB wolnego miejsca,
 • min. Windows Server 2008 R2.
 • Mozilla Firefox / Internet Explorer 11 / Microsoft EDGE / Google Chrome.
 • wyszukiwanie plików z różnych źródeł,
 • możliwość wyszukiwania na podstawie kształtu 3D,
 • łatwość wyszukiwania zduplikowanych części,
 • zaawansowane porównywanie plików,
 • przejrzysty interfejs.

Interfejs programu

Wideo

EXALEAD OnePart in 3DEXPERIENCE platform

EXALEAD OnePart Solution

EXALEAD OnePart in 3DEXPERIENCE platform

EXALEAD OnePart Solution

Zalety programu EXALEAD OnePart

Szybkie wyszukiwanie dokumentów

Program pozwala wyszukać pliki w różnych formatach, a także w różnych lokalizacjach. Daje dostęp do właściwości dostosowanych, podgląd plików, a także wyszukiwanie 3D.

Eliminacja duplikatów

Przyspieszenie pracy poprzez ponowne wykorzystywanie istniejących modeli 2D/3D. Dzięki możliwości łatwego i szybkiego szukania i wykorzystywania plików, można praktycznie każdy projekt zrealizować znacznie szybciej.

Prosty interfejs

Czytelny interfejs, łatwy dostęp do poszczególnych funkcji pozwala na szybkie zaadaptowanie oprogramowania firmie. EXALEAD OnePart nie wymaga instalacji jakichkolwiek programów na stacji roboczej użytkownika.

Oszczędność czasu

Przyspiesza pracę poprzez ułatwienie wyszukiwania, przeglądania oraz porównywania plików. Program pomaga użytkownikowi podjąć w minutę decyzję o utworzeniu nowego komponentu, bądź wykorzystaniu już istniejącego

Subskrypcja

Skorzystaj z dodatkowej opcji w postaci SUBSKRYPCJI – sprawdź, co możesz zyskać

Wsparcie techniczne

W okresie subskrypcji gwarantujemy wsparcie techniczne – nasze zespół certyfikowanych specjalistów i instruktorów SOLIDWORKS, pomoże Ci rozwiązać każdy problem związany z oprogramowaniem. Możesz skorzystać z rozmowy telefonicznej, maila, zgłoszenia na HelpDesku, wideokonferencji lub spotkania.

Knowledge Base

Zyskaj dostęp do obszernej biblioteki artykułów technicznych, tematów pomocy, wskazówek, makr i najlepszych praktyk – wszystko zostało dostarczone i sprawdzone przez ekspertów SOLIDWORKS. Od teraz odpowiedzi na Twoje pytania będą zawsze w zasięgu ręki!

Uaktualnienia i rozszerzenia oprogramowania

Uzyskaj automatyczne uaktualnienia do aktualnych wersji oprogramowania SOLIDWORKS, w tym nowych wydań i dodatków Service Pack. Powiadomienie e-mailem zapewnia dostęp do najważniejszych wiadomości, zgłoszeń serwisowych i najnowszych aktualizacji oprogramowania.

Portal klienta i MySolidWorks

Miejsce, w którym można uzyskać najlepsze odpowiedzi na pytania dotyczące SOLIDWORKS – wszystko w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, podnoś swoje umiejętności i dziel się doświadczeniem.

Przetestuj nasze rozwiązania lub zamów ofertę!

Alter_logo
Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej