Pobierz programy, dokumentacje - SOLIDEXPERT

pełne wersje programów

SOLIDWORKS

SOLIDWORKS jest liderem rynku wśród oprogramowania CAD 3D. Pierwsza edycja ukazała się w 1995 roku i od tego momentu zainstalowano już ponad 2,7 mln licencji!

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2022 r.

CAMWorks

CAMWorks to pierwszy w pełni zintegrowany z SOLIDWORKS system CAM oraz pierwszy Gold Partner i CAM Partner SOLIDWORKS.

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2022 r.

DraftSight

DraftSight to profesjonalny program CAD 2D oraz 3D przeznaczony do użytku komercyjnego. Jest on dostępny w pięciu pakietach: Standard, Professional, Premium, Enterprise, Enterprise Plus.

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2021 r.

CIMCO Edit

CIMCO Edit jest jednym z najpopularniejszych edytorów programów CNC dostępnych na rynku. Charakteryzuje się łatwością w użyciu oraz szeroką funkcjonalnością min. porównywaniem plików, modyfikacją G kodów, symulację bryłową oraz obsługę systemu DNC.

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2019 r.

Darmowe wersje programów / bazy danych

eDrawings

eDrawings to darmowa przeglądarka natywnych plików rysunków, części i złożeń SOLIDWORKS, jak również plików DXF i DWG AutoCAD.

SOLIDWORKS Composer Player

SOLIDWORKS Composer Player to darmowe narzędzie umożliwiające podgląd plików SMG bez konieczności instalowania SOLIDWORKS Composer. (zakładka Free Tools)

SOLIDWORKS PCB Viewer

SOLIDWORKS PCB Viewer to darmowe narzędzie, które pozwoli Ci na przeglądanie projektów PCB bez konieczności instalowania SOLIDWORKS PCB. (zakładka Free Tools)

Baza narzędzi Ceratizit

Przygotowaliśmy własną bazę narzędzi Ceratizit, którą możesz pobrać zupełnie za darmo na swój komputer i zacząć z niej korzystać podczas planowania obróbki.

zaufali nam