SOLIDWORKS - legalizacja oprogramowania

SOLIDWORKS – legalizacja

Potrzebujesz zalegalizować posiadane licencje SOLIDWORKS? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci przejść procedurę legalizacji! Jeżeli nie jesteś pewny czy licencje SOLIDWORKS w Twojej firmie pochodzą z legalne źródła, wyślij zapytanie – sprawdzimy to dla Ciebie!

Legalnie

Kontaktując się z nami masz pewność,
że współpracujesz z uprawnionym podmiotem
do legalizacji oprogramowania SOLIDWORKS

Profesjonalnie

Jako Autoryzowany Dystrybutor
SOLIDWORKS w Polsce gwarantujemy Ci
nasze wieloletnie doświadczenie
w legalizacji oprogramowania

Szybko

Każdy z przypadków legalizacji oprogramowania
traktujemy priorytetowo –
możesz liczyć na krótki czas realizacji

 

ŚCIGANIE NIELEGALNEGO WYKORZYSTYWANIA SOLIDWORKS W POLSCE

Wszystkie przypadki nielegalnego wykorzystania SOLIDWORKS w przedsiębiorstwie są prowadzone przez firmę Compilance and Enforcement Team CJCH Solicitors we współpracy z producentem oprogramowania Dassault Systemes SOLIDWORKS Comporation. W przypadku zarejestrowania nielegalnego użycia SOLIDWORKS w Twojej firmie, otrzymasz pisemną informację nt. szczegółów i dalszych kroków związanych z zaistniałą sytuacją. Po otrzymaniu wspomnianego pisma należy postępować zgodnie ze znajdującą się w nim instrukcją.


LEGALIZACJA SOLIDWORKS

Jedynym, polubownym sposobem rozwiązania kwestii nielegalnego oprogramowania w Firmie jest zakup legalnej wersji. Jeżeli w Twojej firmie zarejestrowano wspomniany przypadek – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci przejść procedurę legalizacji. Jako Autoryzowany Dystrybutor SOLIDWORKS dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa, profesjonalizmu i legalności.


SKUTKI NIELEGALNEGO OPROGRAMOWANIA W FIRMIE

W przypadku wykrycia nielegalnego oprogramowania w zasobach informatycznych przedsiębiorstwa, odpowiedzialne za to osoby mogą spotkać się z karą grzywny, ograniczeniem lub pozbawieniem wolności na okres nawet do lat 5. W przypadku udowodnienia korzystania z nielegalnego oprogramowania komputerowego, firma może utracić serwery i komputery, na których było zainstalowane oprogramowanie bez legalnej licencji. Ponadto producent oprogramowania ma prawo dochodzić od przedsiębiorstwa, które używa nielegalnego oprogramowania, odszkodowania w wysokości podwójnej wartości opłaty za licencję, jaką firma zapłaciłaby za legalny produkt (przy tzw. niezawinionym naruszeniu), natomiast podczas tzw. zawinionego naruszenia – zapłaty potrójnej wartości opłaty licencyjnej.


DODATKOWE INFORMACJE

formularz kontaktowy