SW Custom Properties

SW Custom Properties to aplikacja autorstwa SOLIDEXPERT pozwalająca na hurtowe modyfikacje właściwości dostosowanych we wskazanych plikach SOLIDWORKS. SW Custom Properties może okazać się szczególnie przydatny kiedy istnieje konieczność dodania właściwości do wszystkich plików projektu, bądź modyfikacji istniejących (np. ze względu na zmiany szablonów plików części lub złożeń). Program umożliwia realizację podstawowych funkcji dodawania, usuwania lub modyfikacji właściwości dostosowanych w plikach SOLIDWORKS. Wszystkie operacje odbywają się bez otwierania plików w natywnym programie, co wpływa na dużą efektywność działania. Aplikacja posiada nowoczesny i intuicyjny interfejs w języku polskim.

SW Custom Properties – opis rozwiązania

SW Custom Properties dostarcza możliwość importu pojedynczych plików lub całych folderów łącznie z pod folderami, tradycyjnie lub metodą przeciągnij i upuść. Z poziomu aplikacji mamy możliwość podglądu istniejących właściwości dostosowanych dla pliku jak i wszystkich konfiguracji. Podczas dodawania plików na liście automatycznie zostaną pominięte pliki, które są zaewidencjonowane, tylko do odczytu lub uszkodzone. Możemy operować na właściwościach z konkretnych grup (plik, aktywna konfiguracja, wszystkie konfiguracje).

Wbudowany w aplikację walidator pozwoli uniknąć błędów przy:

 • wstawianiu właściwości o istniejące nazwie,
 • usuwaniu, zmienianiu itp. właściwości o nieistniejącej nazwie.

SW Custom Properties posiada możliwość automatycznego przypisywania właściwości, funkcjonalność tą można rozwinąć wedle zapotrzebowania klienta. Po wykonaniu danej operacji otrzymujemy informację zwrotną o powodzeniu bądź niepowodzeniu.

Interfejs programu

Przetestuj nasze rozwiązania lub zamów ofertę!

Alter_logo
Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej