3D Sculptor

Rola na Platformie 3DEXPERIENCE.

System CAD oparty na przeglądarce internetowej - projektowanie mechaniczne w chmurze.

Twórz złożone powierzchnie w chmurze w zaledwie kilku krokach

3D Sculptor pozwoli Ci na tworzenie projektów na dowolnym urządzeniu

3D Sculptor to oparte na przeglądarce rozwiązanie do modelowania, które umożliwia projektantom przemysłowym, inżynierom i artystom tworzenie stylizowanych modeli o ergonomicznym lub organicznym kształcie szybciej i łatwiej niż tradycyjne narzędzia parametryczne.

3D Sculptor zawiera xShape – intuicyjną i łatwą w użyciu aplikację, która oferuje wszystkie podstawowe narzędzia i funkcje niezbędne do tworzenia kształtów o organicznym wyglądzie przy użyciu technologii modelowania podziału.

xShape umożliwia profesjonalistom zajmującym się wzornictwem przemysłowym:

 • szybkie tworzenie stylizowanych i organicznie ukształtowanych geometrii za pomocą intuicyjnej technologii modelowania z podziałem (Sub-D);
 • dostęp do plików i projektów z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki internetowej;
 • bezpieczne zarządzanie wszystkimi projektami na Platformie 3DEXPERIENCE;
 • współpracę z SOLIDWORKS i innymi aplikacjami 3DEXPERIENCE;
 • import obrazów do użycia jako szablonów do modelowania;
 • wprowadzanie zmian w dowolnym momencie bez konieczności przebudowy. Zmiany są propagowane w częściach, złożeniach, rysunkach, oprzyrządowaniu do form oraz w danych CAM.

Aplikacje z tą rolą:

xShape

Interfejs

Poznaj zalety korzystania z roli 3D Creator

Elastyczny przepływ informacji

Funkcje dostępne w roli 3D Creator pozwalają użytkownikom zmieniać intencje projektowe bez przeróbek wymaganych przy użyciu tradycyjnego modelowania parametrycznego. Jedno środowisko modelowania części i złożeń pozwala skupić się na projektowaniu, a nie na sposobie organizowania plików, zaś wbudowana kontrola wersji plików pozwala na zarządzanie danymi bez udziału konstruktora, który może skupić się na etapie projektowania.

Narzędzia komunikacyjne

Nie ma potrzeby stosowania osobnych rozwiązań, gdyż wbudowane narzędzia komunikacyjne na Platformie  umożliwiają pozostawanie w kontakcie ze wszystkimi zainteresowanymi stronami w całej sieci rozwoju produktu.

Łatwe wdrożenie

Nie są wymagane żadne aktualizacje, dodatki Service Pack ani instalacja, aby móc korzystać z platformy. Niezawodne i bezpieczne zarządzanie danymi wspierane jest bezpośrednio przez Platformę 3DEXPERIENCE. Co więcej, stanowi ona jedno środowisko do wszystkich działań związanych z projektowaniem. Pozwala również na bezproblemowe skalowanie dzięki dodatkowym aplikacjom/rolom 3DEXPERIENCE.

Elastyczność dostępu

Dostęp do platformy otrzymujesz w biurze lub poza nim – wszędzie tam, gdzie jest połączenie internetowe, możesz projektować lub otrzymywać dostęp do danych projektowych. Wystarczy zalogować się do Platformy 3DEXPERIENCE

Projektowanie w chmurze na Platformie 3DEXPERIENCE

Rola 3D Sculptor | Platforma 3DEXPERIENCE | Wzornictwo przemysłowe w chmurze

Poznaj pozostałe elementy Platformy 3DEXPERIENCE®

Szczegóły
Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej