3D Product Architect - Rola na Platformie 3DEXPERIENCE

3D Product Architect umożliwia wizualizację, przeglądanie i tworzenie cyfrowych makiet wielo-CAD’owych struktur produktów w przeglądarce internetowej.

Wizualizacje, przeglądanie i tworzenie cyfrowych makiet wielo-CAD’owych w chmurze

Korzystaj z roli 3D Product Architect

3D Product Architect umożliwia użytkownikom tworzenie lub modyfikowanie struktur produktów MultiCAD bez użycia narzędzi projektowych.

Rola 3D Product Architect daje możliwość tworzenie cyfrowych makiet  za pośrednictwem Internetu, co ostatecznie zmniejsza liczbę iteracji projektowych i udostępnia przeglądy znacznie większej liczbie osób w procesie rozwoju produktu.

Poznaj zalety korzystania z roli 3D Product Architect

Dostęp z dowolnego urządzenia

3D Product Architect jest gotowy do pracy w chmurze. Połącz wszystkich z procesem rozwoju produktu za pomocą aplikacji opartej na przeglądarce.

Twórz cyfrowe makiety przez Internet

W środowisku wirtualnego rozwoju produktu wiele osób nie jest użytkownikami CAD, ale ma potrzebę zmiany produktu, aby dopasować go do wymagań. Zmiany produktu przez internet dają pełne możliwości tworzenia makiety, a także tworzenia nowych produktów lub zmian.

Twórz makiety struktury MultiCAD w jednym kontekście

Produkty mają wiele systemów, zaprojektowanych przez wiele źródeł, przy użyciu wielu narzędzi, co utrudnia zrozumienie pełnego kontekstu produktu. 3D Product Architect może tworzyć makiety wielu systemów projektowych w jednym kontekście, zapewniając pełny wgląd w zmiany produktów za pośrednictwem Internetu.

Rozszerz istniejące produkty poprzez łatwą konfigurowalność

3D Product Architect wykorzystuje konfigurację produktu, która rozszerza istniejący projekt poprzez zastosowanie wariantów do projektów produktów. Różnorodność projektów produktów wspiera popyt na produkty szyte na miarę.

Wizualizacja i tworzenie cyfrowych makiet wielo-CAD’owych struktur produktów w przeglądarce internetowej

3D Product Architect | 3DEXPERIENCE

Poznaj pozostałe elementy Platformy 3DEXPERIENCE®

Szczegóły
Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej