Subskrypcja SOLIDWORKS - SOLIDEXPERT

Subskrypcja SOLIDWORKS to rodzaj usługi, stanowiącej bardzo istotne uzupełnienie licencji SOLIDWORKS. Dostarcza nam ona wielu wartości m.in.  dostęp do pomocy technicznej czy możliwość aktualizacji programu do najnowszej wersji w okresie, w którym subskrypcja obowiązuje. Jak się okazuje na tym się nie kończy! Subskrypcja to również wiele dodatkowych usług i rozwiązań, które otrzymują klienci!

▪️ SUBSKRYPCJA SOLIDWORKS ▪️

Program usługi subskrypcji SOLIDWORKS zapewnia błyskawiczny dostęp do nowych wersji i aktualizacji oprogramowania SOLIDWORKS, a także pomocy technicznej na żywo, zasobów online i możliwości zgłaszania propozycji udoskonaleń, co pozwala na zachowanie przewagi nad konkurencją i zapewnia szybszy zwrot z inwestycji.

Dlaczego warto skorzystać z subskrypcji?
Każdego roku firma SOLIDWORKS dodaje nowe funkcje i usprawnienia, które pomagają w opracowywaniu najlepszych produktów w swojej klasie oraz usprawniają komunikację z producentami i dostawcami.
Usprawnij procesy oraz zapewnij zespołowi projektowemu dostęp do zasobów przyspieszających i usprawniających pracę, aby mógł efektywniej pracować nad projektami, które odniosą sukces.
Dostęp do pomocy technicznej, aktualizacji, nowych wersji, wydań specjalnych, dodatkowych funkcji, webcastów, szkoleń — przeznaczonych wyłącznie dla abonentów usługi subskrypcji SOLIDWORKS — poprawia wydajność i produktywność pracy w intuicyjnym środowisku projektowym 3D, zapewniając oszczędność czasu i pieniędzy.

▪️ KORZYŚCI POSIADANIA SUBSKRYPCJI ▪️

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne udzielane jest prze Autoryzowanego Dystrybutora SOLIDWORKS. W zależności od upodobań, może być świadczone takimi kanałami jak: rozmowa telefoniczna, kontakt mailowy, zgłoszenie na portalu HelpDesk, wideokonferencja, spotkanie.

Aktualizacje

Posiadając subskrypcję otrzymujesz gwarancję instalacji zawsze najnowszej wersji programu oraz wydawanych w jej trakcie uaktualnień tzw. service pack’ów, które na bieżąco rozwiązują ważne problemy zgłaszane przez użytkowników SOLIDWORKS.

Promocje

Jeżeli posiadasz subskrypcję to znajdujesz się w grupie klientów, którzy otrzymują od producenta programu specjalne warunki na zakup nowych rozwiązań SOLIDWORKS.

Darmowa certyfikacja CSWA i CSWP

Certyfikacja CSWA i CSWP to świetny sposób potwierdzenia swoich umiejętności SOLIDWORKS. Każda licencja programu z aktywną subskrypcją dostarcza możliwość przystąpienia do darmowej certyfikacji raz na pół roku!

Customer Portal

Internetowy portal Klienta to świetne źródło materiałów i zasobów na temat produktów SOLIDWORKS. Jest to miejsce, z którego pobierzesz najnowsze wersje programów, skorzystasz z bazy wiedzy Producenta lub samemu prześlesz zgłoszenie serwisowe.

Renderowanie sieciowe

Podczas korzystania z PhotoView 360 możesz przyspieszyć proces renderowania wizualizacji projektu poprzez skorzystanie z funkcji tzw. renderowania sieciowego, które wykorzystuje w tym celu również komputery znajdujące się w sieci lokalnej.

Wyglądy MODO

Oprócz domyślnej bazy tekstur i materiałów dostępnej w SOLIDWORKS, użytkownicy z aktywną subskrypcją otrzymują również dostęp do szerokiej bazy wyglądów MODO, które można pobierać na swój komputer. Znajdziemy tutaj m.in. takie materiały jak cekiny, futra, bańki mydlane.

Bibioteka materiałów

Korzystaj z dodatkowej bazy materiałów Matereality, którą będziesz mógł wykorzystać w SOLIDWORKS Simulation, tym samym będziesz mógł przeprowadzić dokładniejsze symulacje swoich projektów.

BETA testy

Chcesz być na bieżąco? Mając aktywną subskrypcje możesz instalować wczesne wydania SOLIDWORKS, a także brać aktywy udział w procesie tworzenia nowych wersji programu.

SOLIDWORKS Visualize

SOLIDWORKS Visualize to narzędzie do wizualizacji oraz animacji produktów. Klienci posiadający pakiet SOLIDWORKS Professional lub Premium oraz subskrypcję, SOLIDWORKS Visualize Standard otrzymują zupełnie za darmo!

MySOLIDWORKS

MySOLIDWORKS to platforma, która stanowi świetne źródło wiedzy SOLIDWORKS, na której znajdziemy setki godzin wideo samouczków. Jeżeli posiadasz subskrypcję, możesz korzystać z pakietu MySOLIDWORKS Standard oraz materiałów tam dostępnych.

SOLIDWORKS CAM

Od wersji SOLIDWORKS 2018 otrzymujesz dostęp do nowego narzędzia SOLIDWORKS CAM Standard wspierającego proces wytwarzania firmie. SOLIDWORKS CAM to rozwiązanie, które bazuje na technologii dobrze znanego rozwiązania CAMWorks.

Live Parts

Live Parts to eksperymentalna technologia mająca na celu uproszczenie generatywnego projektowania i druku 3D części metalowych.

▪️ WIDEO ▪️

Inwestuj w SOLIDWORKS – efekt wodospadu

2019 Welcome and Subscription Services Benefits

SOLIDWORKS 2020 – Nowe funkcje

SOLIDWORKS 2019 – Nowe funkcje

Subskrypcja SOLIDWORKS – Poznaj korzyści!

Benefits of SOLIDWORKS Certification as a Company

▪️ CZĘSTE PYTANIA : SUBSKRYPCJA ▪️

 

Czy subskrypcja jest obligatoryjna?

W przypadku oprogramowania SOLIDWORKS i SOLIDWORKS Composer subskrypcja nie jest obligatoryjna. SOLIDWORKS PDM Professional wymaga zakupu subskrypcji
w pierwszym roku.

Jakie korzyści wynikają z wykupienia subskrypcji?

Aktualna subskrypcja uprawnia do:

 1. Korzystania z pełnej pomocy technicznej świadczonej przez obsługującego Przedstawiciela SOLIDWORKS (VARa)
 2. Dostępu do Portalu Klienta SOLIDWORKS, w tym m.in.:
  • bogatej Baza Wiedzy SOLIDWORKS
  • forum dyskusyjnego mysolidworks.com
  • aktualnych i archiwalnych webinarów (internetowe seminaria)
  • zgłaszanie pytań bezpośrednio do pomocy technicznej SOLIDWORKS (Service Request – SR)
  • wpływania na rozwój oprogramowania SOLIDWORKS (ok. 90% nowych udoskonaleń jest wynikiem propozycji klientów)
  • biblioteki tekstur do tworzenia renderingów i wizualizacji
 3. Pobierania bieżących aktualizacji i nowych wersji oprogramowania SOLIDWORKS
 4. Testowania najnowszych wersji BETA aplikacji
 5. Bezpłatnego egzaminu CSWP/CSWA i uzyskania certyfikatu
 6. Korzystania z funkcji renderowania sieciowego w PhotoView360
 7. Dostępu do biblioteki materiałów Matereality
 8. Wyglądów i tekstur MODO
 9. Platformy MySOLIDWORKS Standard
 10. Licencji SOLIDWORKS Visulize Standard (dla licencji SOLIDWORKS Professional lub Premium)
 11. Licencji SOLIDWORKS CAM Standard
 12. Dodatku Live Parts
 13. Promocyjnych ofert przygotowanych jedynie dla posiadaczy subskrypcji

Na jaki okres można wykupić usługę subskrypcji?

Standardowo subskrypcja może być wykupiona na okres 1 roku, 3 lub 5 lat. Dopuszcza się również inne okresy trwania subskrypcji stanowiące wielokrotność okresu 1-rocznego.

▪️ FORMULARZ KONTAKTOWY ▪️