GeoCoordinates

Dodatek GeoCoordinates to rozwiązanie usprawniające nanoszenie znaczników na różnego rodzaju plany/mapy zaimportowane do programu DraftSight oraz przygotowanie raportu zawierającego wykaz tych znaczników wraz z ich współrzędnymi.

GeoCoordinates – opis rozwiązania

Dodatek GeoCoordinates to rozwiązanie usprawniające nanoszenie znaczników na różnego rodzaju plany/mapy zaimportowane do programu DraftSight oraz przygotowanie raportu zawierającego wykaz tych znaczników wraz z ich współrzędnymi.

Znacznik to punkt wraz z opisem. Punkty wstawiane przy aktywnym dodatku, będą automatycznie indeksowane, grupowane z indeksem i widoczne w raporcie.

Parametryzacja wstawianych punktów i raportu, możliwość zdefiniowania prefiksów indeksów oraz łatwa ich korekta pozwolą na błyskawiczne przygotowanie czytelnego rysunku, jak i raportu. Komfort pracy z dodatkiem zapewni łatwa aktywacja indeksacji punktów, automatyczna inkrementacja indeksów oraz możliwość zapisywania ustawień.

GeoGoordinates to rozwiązanie, które wchodzi w skład pakietu DraftSight AEC Pack, który zawiera zestaw narzędzi niezbędnych w pracy inżynierów m.in. architektów, budownictwa, strukturalnych, geodetów, projektantów i konstruktorów.

Interfejs programu

Zalety programu GeoCoordinates

Łatwość użytkowania

GeoCoordinates to aplikacja, która posiada bardzo intuicyjny i prosty interfejs. Nie wymaga ona godzin szkoleń, aby z łatwością zacząć z niej korzystać w codziennej pracy.

Oszczędność czasu

Dzięki narzędziom dostępnym w dodatku w bardzo krótkim czasie naniesiesz odpowiedni znaczniki na mapy, dokonasz modyfikacji, wygenerujesz raport oraz rysunek, zaoszczędzając swój cenny czas!

Integracja z DraftSight

GeoCoordinates to zintegrowany z DraftSight dodatek, który pozwala na usprawnienie pracy osób korzystających właśnie z tego rozwiązania, a w szczególności zajmujących się projektowaniem architektonicznym.

Autorski dodatek

GeoCoordinates to jedyny taki dodatek dostępny na polskim rynku. Decydując się na jego zakup, otrzymujesz gwarancję bezpośredniego kontaktu z naszą firmą, czyli autorem tego rozwiązania.

Możliwości GeoCoordinates

GeoCoordinates
FUNKCJE
Nanoszenie znaczników na na plany/ mapy
Współrzędne znaczników
Generowanie raportów naniesionych znaczników
Indeksowanie punktów
Grupowanie punktów
Parametryzacja wstawianych punktów
Definiowanie prefiksów indeksów
Łatwa korekta prefiksów
Łatwa aktywacja indeksacji punktów
Automatyczna inkrementacja indeksów
Możliwość zapisywania ustawień

Przetestuj nasze rozwiązania lub zamów ofertę!

Alter_logo
Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej