GeoCoordinates - Dodatek do DraftSight, mapy, współrzędne - SOLIDEXPERT

Dodatek GeoCoordinates to rozwiązanie usprawniające nanoszenie znaczników na różnego rodzaju plany/mapy zaimportowane do programu DraftSight oraz przygotowanie raportu zawierającego wykaz tych znaczników wraz z ich współrzędnymi.

O PROGRAMIE

Dodatek GeoCoordinates to rozwiązanie usprawniające nanoszenie znaczników na różnego rodzaju plany/mapy zaimportowane do programu DraftSight oraz przygotowanie raportu zawierającego wykaz tych znaczników wraz z ich współrzędnymi.

Znacznik to punkt wraz z opisem. Punkty wstawiane przy aktywnym dodatku, będą automatycznie indeksowane, grupowane z indeksem i widoczne w raporcie.

Parametryzacja wstawianych punktów i raportu, możliwość zdefiniowania prefiksów indeksów oraz łatwa ich korekta pozwolą na błyskawiczne przygotowanie czytelnego rysunku, jak i raportu. Komfort pracy z dodatkiem zapewni łatwa aktywacja indeksacji punktów, automatyczna inkrementacja indeksów oraz możliwość zapisywania ustawień.

GeoGoordinates to rozwiązanie, które wchodzi w skład pakietu DraftSight AEC Pack, który zawiera zestaw narzędzi niezbędnych w pracy inżynierów m.in. architektów, budownictwa, strukturalnych, geodetów, projektantów i konstruktorów.

 

MOŻLIWOŚCI

Funkcje
Dostępność
Nanoszenie znaczników na na plany/ mapy
Współrzędne znaczników
Generowanie raportów naniesionych znaczników
Indeksowanie punktów
Grupowanie punktów
Parametryzacja wstawianych punktów
Definiowanie prefiksów indeksów
Łatwa korekta prefiksów
Łatwa aktywacja indeksacji punktów
Automatyczna inkrementacja indeksów
Możliwość zapisywania ustawień

KORZYŚCI

Przez ostatnie 18 lat SOLIDEXPERT jako autoryzowany dystrybutor SOLIDWORKS wdrożył ponad 8.000 licencji CAD 3D u ponad 2.200 klientów. Liczne wyróżnienia jak Elite AE, gwarantują doskonałą obsługę, profesjonalne doradztwo oraz korzystne ceny!

 

Zalety programu GeoCoordinates:

Łatwość użytkowania

GeoCoordinates to aplikacja, która posiada bardzo intuicyjny i prosty interfejs. Nie wymaga ona godzin szkoleń, aby z łatwością zacząć z niej korzystać w codziennej pracy.

Oszczędność czasu

Dzięki narzędziom dostępnym w dodatku w bardzo krótkim czasie naniesiesz odpowiedni znaczniki na mapy, dokonasz modyfikacji, wygenerujesz raport oraz rysunek, zaoszczędzając swój cenny czas!

Integracja z DraftSight

GeoCoordinates to zintegrowany z DraftSight dodatek, który pozwala na usprawnienie pracy osób korzystających właśnie z tego rozwiązania, a w szczególności zajmujących się projektowaniem architektonicznym.

Autorski dodatek

GeoCoordinates to jedyny taki dodatek dostępny na polskim rynku. Decydując się na jego zakup, otrzymujesz gwarancję bezpośredniego kontaktu z naszą firmą, czyli autorem tego rozwiązania.

Interfejs

formularz kontaktowy

  Polecane produkty

  DraftSight

  DraftSight

  SOLIDWORKS CAD 3D

  SOLIDWORKS CAD 3D

  eDrawings

  eDrawings

  zaufali nam

  Faq

  Chcesz dowiedzieć się więcej?
  Masz pytania? Sprawdź nasze FAQ

  Sprawdź