Change Manager - Rola na Platformie 3DEXPERIENCE

Rola Change Managera odgrywa kluczową rolę w umożliwianiu firmom skutecznego wdrażania procesów zarządzania zmianą w różnych obszarach działalności biznesowej.

Rola Change Manager dla skutecznego wdrażania procesów zarządzania zmianą

Korzystaj z roli Change Manager

Rola Change Manager umożliwia firmom efektywne definiowanie, standaryzację i realizację procesów zarządzania zmianą w wielu funkcjach biznesowych. Proces, który zapewnia ta rola, opiera się na metodologii obejmującej pełny zakres zmiany od początkowej koncepcji do dostarczenia i wydania produktu końcowego.

Change Governance

Aplikacja Change Governance udostępniana przez tę rolę umożliwia zainicjowanie procesu zmiany, takiego jak wniosek o zmianę (CR) lub zlecenie zmiany (CO), przy jednoczesnym zaangażowaniu zespołów wielozadaniowych, aby zapewnić, że zostaną zaangażowane odpowiednie osoby do oceny i wykonania procesu zmiany.

Meeting Management

Aplikacja Meeting Management pozwoli Ci na omawianie spotkań wewnętrznych i umożliwi śledzenie aktywności związanych z obiektami zmiany.

 • Zdefiniuj punkty porządku obrad,
 • Zaproś uczestników,
 • Nagrywaj decyzje wynikające ze spotkania.

Meeting Management jest wykorzystywane w ramach zarządzania zmianą.

Analiza odziaływania

Korzystając z narzędzia do analizy wpływu, zespoły funkcjonalne mogą z łatwością dostarczać szczegółowe informacje związane z nakładem pracy, kosztami, ryzykiem i innymi istotnymi parametrami, które pomagają ujawnić potencjalny wpływ proponowanej zmiany. Zagregowane wartości są wyświetlane, aby dać użytkownikowi ogólny wpływ ze wszystkich aspektów.

Przedmioty, których to dotyczy

Zespoły badają wpływ i wysiłek dla swojej organizacji. Elementy, na które może mieć wpływ, są dodawane do wniosku o zmianę, aby pomóc zrozumieć, na jakie elementy może wpłynąć zmiana. Zapewni to również kierownikom możliwość poruszania się po przedmiotach, których dotyczy problem, w celu łatwej identyfikacji ich wpływu na inne funkcje organizacji (produkcja, inżynieria itp.).

Kluczowe korzyści

Metodologia jednej zmiany

Usprawnij czas realizacji procesu zmian, łącząc organizacje w ramach jednej metodologii zmiany, która uwzględnia unikalne potrzeby organizacyjne.

Identyfikowalność

Popraw identyfikowalność zmian dzięki skoordynowanym działaniom związanym ze zmianami, od zarządzania produktem po pracę w toku, przy zachowaniu ścisłych kontroli i identyfikowalności.

Koordynacja

Usprawnij koordynację zmian i odpowiedzialność za pomocą spójnego procesu przeglądu i zatwierdzania, który obejmuje właściwych ludzi na odpowiednich poziomach. Procedury standardowe i zmiany Popraw spójność i powtarzalność zmian w całym przedsiębiorstwie, ustanawiając standardy i procedury zmian.

Ogranicz zarządzanie zmianami

Korzystaj z inteligentnych reguł zarządzania zmianami i automatyzacji, aby skrócić czas i zmniejszyć koszty związane z orkiestracją i synchronizacją zmian.

Sprawna koordynacja działań związanych ze zmianą - od zarządzania produktem po działania w toku

Change Manager | 3DEXPERIENCE

Poznaj pozostałe elementy Platformy 3DEXPERIENCE®

Szczegóły
Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej