MySOLIDWORKS - SOLIDEXPERT

MySOLIDWORKS to platforma kierowana do użytkowników SOLIDWORKS. Powstała ona z myślą stworzenia dla nich miejsca, w którym znajdą odpowiedzi na często nurtujące ich pytania. Nie jest to jednak jedyny cel tej platformy. Pozwala ona również na bycie na bieżąco ze wszystkimi nowościami, doskonalenie swoich umiejętności w zakresie projektowania, czy chociażby na dzielenie się swoją opinią oraz plikami.

O platformie

MySOLIDWORKS to platforma kierowana do użytkowników SOLIDWORKS. Powstała ona z myślą stworzenia dla nich miejsca, w którym znajdą odpowiedzi na często nurtujące ich pytania. Nie jest to jednak jedyny cel tej platformy. Pozwala ona również na bycie na bieżąco ze wszystkimi nowościami, doskonalenie swoich umiejętności w zakresie projektowania, czy chociażby na dzielenie się swoją opinią oraz plikami.

MySOLIDWORKS umożliwia:

• Znajdowanie odpowiedzi na pytania wśród społeczności SOLIDWORKS®i zasobów pomocy technicznej.
• Dostęp do ponad 1000 internetowych filmów szkoleniowych o produktach SOLIDWORKS, w których zostały opisane najważniejsze tematy i nowe funkcje.
• Testowanie produktów SOLIDWORKS na tabletach, komputerach PC i Mac® za pośrednictwem sekcji Wypróbuj SOLIDWORKS witryny MySOLIDWORKS

Witryna internetowa MySOLIDWORKS pomaga zwiększyć wydaj­ność procesu projektowania, oferując dostęp do szerokiego wachlarza zasobów i usług SOLIDWORKS — o dowolnej porze, z dowolnego miejsca i na ekranie dowolnego urządzenia. Dzięki MySOLIDWORKS możesz uzyskać odpowiedź na każde pytanie związane z SOLIDWORKS, pogłębić swoją wiedzę i nawiązać kontakt z producentami z całego świata.
Ponadto, możesz uzyskać dostęp do ponad 1000 filmów szkole­niowych o produktach SOLIDWORKS i poznawać je w dogodnym czasie i we własnym tempie. Oferowane lekcje uzupełniają zajęcia prowadzone przez instruktorów SOLIDWORKS. Możesz łatwo przeglądać listę rozpoczętych i ukończonych lekcji, a także lekcji, którymi zajmiesz się później.

Pakiety

MySOLIDWORKS - Funkcje
Gość
Student
Standard
Professional
Zawartość
Rozwiń
Uzyskiwanie wyczerpujących odpowiedzi na pytania związane z oprogramowaniem SOLIDWORKS dzięki społeczności użytkowników i zasobom pomocy technicznej.
Testowanie SOLIDWORKS bezpośrednio w przeglądarce, na dowolnym urządzeniu i bez konieczności instalacji
Dostęp i możliwość przeszukiwania obszernej Bazy wiedzy pod kątem rozwiązań.
Przeszukiwanie raportów wydajności oprogramowania (SPR), pomocy online i innych zasobów.
Kontakt z dystrybutorem — natychmiastowy dostęp do informacji technicznych.
Sieć producentów
Rozwiń
Uzyskanie dostępu do światowej sieci wytwórców pomagających wprowadzić projekty w życie.
Materiały szkoleniowe
Rozwiń
Dostęp do ponad 320 filmów szkoleniowych o produktach
Dostęp do ponad 600 filmów szkoleniowych o produktach
Dostęp do ponad 1000 filmów szkoleniowych o produktach
Dostęp do kursu przygotowującego do egzaminu na Certyfikowanego Członka Stowarzyszenia SOLIDWORKS (CSWA).
Dostęp do kursów przygotowujących do egzaminów na CSWP, CSWE oraz CSWPA (narzędzia rysowania, narzędzia formowania, arkusza blachy, tworzenia kształtów i powierzchni, konstrukcji spawanych).
Dostęp do szkoleń online
Dostęp
Rozwiń
Bezpłatny dostęp po przyłączeniu się i zalogowaniu
W ramacj aktywnych licencji SOLIDWORKS Student Premium oraz wersji studenckiej SOLIDWORKS (SWSE)
W ramach subskrypcji SOLIDWORKS
W ramach wykupionego rocznego dostępu do platformy (subskrypcji)

Moduły

MySOLIDWORKS Standard

Platforma MySOLIDWORKS Standard zapewnia dostęp do ponad 600 filmów szkoleniowych o produktach i kursy przygotowujące do egzaminu na Certyfikowanego Członka Stowarzyszenia SOLIDWORKS (CSWA). Dostępne są także usługi przechowywania projektów online oraz dostęp do globalnej bazy producentów, którzy mogą urzeczywistnić Twój projekt. Witryna MySOLIDWORKS Standard jest dostępna dla klientów korzystających z usług subskrypcji SOLIDWORKS. Pomaga zespołom projektowym w zdobyciu umiejętności pozwalających na szybszą i sprawniejszą pracę z oprogramowaniem SOLIDWORKS.

MySOLIDWORKS Professional

MySOLIDWORKS Professional zapewnia dostęp do kursów przy­gotowawczych do certyfikatów SOLIDWORKS, dodatkowych sesji szkoleniowych oraz ponad 1 000 filmów. Tematy obejmują: Podstawy SOLIDWORKS, zaawansowane modelowanie części, modelowanie złożeń, projektowanie układów elektrycznych, projektowanie wykrojów blach, projektowanie form, symulacje i wiele innych. Ta oferta jest dostępna dla użytkowników usługi subskrypcji SOLIDWORKS, którzy chcą zapewnić zespołom projektowym możliwie najwydajniejsze i najskuteczniejsze środowisko pracy.

MySOLIDWORKS for Students

Witryna MySOLIDWORKS For Students zapewnia dostęp do ponad 320 filmów szkoleniowych o produktach i kursy przygotowujące do egzaminu CSWA SOLIDWORKS. Pomaga studentom w zdobyciu umiejętności pozwalających na szybszą i sprawniejszą pracę z oprogramowaniem SOLIDWORKS. Dostępne są także usługi przechowywania projektów online oraz dostęp do globalnej bazy producentów, którzy mogą urzeczywistnić Twój projekt.

Promocje

Wideo

SOLIDWORKS Online Testing - testuj SOLIDWORKS w przeglądarce

MySOLIDWORKS for Students - Aktywacja konta

MySOLIDWORKS - Kursy internetowe

MySOLIDWORKS is all about you and SOLIDWORKS

formularz kontaktowy

    zaufali nam

    Faq

    Chcesz dowiedzieć się więcej?
    Masz pytania? Sprawdź nasze FAQ

    Sprawdź