Nowości SOLIDWORKS 2024

Sprawdź jakie zmiany i nowości pojawiły się wraz z najnowszym wydaniem SOLIDWORKS.

OBEJRZYJ NOWOŚCI SOLIDWORKS 2024

Od samego początku SOLIDWORKS był pionierem, umożliwiającym dostęp do projektowania każdemu projektantowi i inżynierowi. Naszym celem jest umożliwienie Ci tworzenia, współpracy i dostarczania innowacyjnych doświadczeń z produktami za pomocą potężnych, a jednocześnie łatwych w użyciu rozwiązań do rozwoju produktów.

 

SOLIDWORKS 2024 kontynuuje to oczekiwanie, otwierając jednocześnie nowe możliwości poprawy sposobu projektowania, komunikowania się i zarządzania projektami 3D przy użyciu SOLIDWORKS. Pracuj Mądrzej. Pracuj Szybciej. Pracuj Razem z SOLIDWORKS 2024.

OBEJRZYJ WIDEO

SPRAWDŹ EBOOKA NOWOŚCI

SOLIDWORKS 2024 usprawnia i przyspiesza proces rozwoju produktu od koncepcji do produkcji. Poznaj nasz e-book w którym zebraliśmy nowości przyszłorocznej edycji SOLIDWORKS.

Zapoznaj się z najnowszymi ulepszeniami wynikającymi z opinii użytkowników i dowiedz się, jak nowe możliwości związane z usługami w chmurze umożliwiają bezproblemowe projektowanie poprzez udostępnianie w chmurze, adnotacje, przechowywanie danych, przegląd projektu oraz zdolności do współpracy.

Pobierz

Skoncentruj się na projektowaniu dzięki usługom w chmurze - 3DEXPERIENCE

Uwolnij symulacje dla wszystkich dzięki 3DEXPERIENCE

Poznaj nowości w tegorocznej edycji

Inteligentne rozwiązania które przyspieszają produkcję

Nie pozwól, aby codzienne zadania związane z zarządzaniem plikami wyczerpały Twoją kreatywność projektową. Uzyskaj swobodę skupienia się na projektowaniu dzięki usługom Cloud Services for SOLIDWORKS. Usługi w chmurze, które są teraz dostępne dla nowych nabywców programu SOLIDWORKS Desktop CAD, łączą dane SOLIDWORKS CAD z platformą 3DEXPERIENCE.

To połączenie pozwala skupić się na projektowaniu, eliminując przeszkody związane z tradycyjnymi procesami udostępniania projektów i zarządzania plikami. Obejrzyj filmy i zapoznaj się z zasobami, aby dowiedzieć się, jak uzyskać dostęp do technologii chmury w tempie odpowiednim dla Twoich przepływów pracy.

Design i dane są nierozłączneIm więcej prac projektowych wykonujesz, tym więcej zadań związanych z zarządzaniem danymi się z tym wiąże. A przechowywanie plików w staromodny sposób może stanowić istotną barierę dla usprawnienia procesów i płynnej współpracy.

Połączenie SOLIDWORKS z platformą 3DEXPERIENCE umożliwia bezpieczne, wydajne udostępnianie i zarządzanie danymi bez tradycyjnego narzutu, dzięki czemu można skupić się na projektowaniu.

Co nowego znajdziesz na platformie w 3DEXPERIENCE?

 

 

Teraz możesz zapisywać pliki SOLIDWORKS do starszych wersji programów!

Najnowsza wersja SOLIDWORKS 2024 zapewnia kompatybilność z poprzednimi wersjami programu. Dzięki temu możliwa jest współpraca z użytkownikami korzystającymi ze wcześniejszych wersji SOLIDWORKS, zapisując pliki do starszej wersji.

Od teraz można zapisywać części, złożenia i rysunki do wersji SOLIDWORKS nawet o dwa lata starszej niż najnowsza!

 

Zobacz wideo

POZNAJ NOWOŚCI SOLIDWORKS 2024

Cloud service

Części i operacje

Arkusze blach, system struktur

Poznaj nowe funkcje DraftSight 2024

Złożenia

xShape

SOLIDWORKS Visualize

SOLIDWORKS Simulation SOLIDWORKS Plastics

SOLIDWORKS Plastics

SOLIDWORKS PDM

SOLIDWORKS Electrical 2D i 3D

SOLIDWORKS CAM

Rysunki i dokumentacja

Interfejs użytkownika oraz zwiększenie wydajności

Rozwiązanie Smart Manufacturing

SOLIDWORKS Manage

Nowości 3DEXPERIENCE

Nie zadowalaj się niczym mniej niż niesamowitym Historia załozyciela Bowhead Corp.

Skupienie się na niesamowitych rzeczach spowodowało, że firma Bowhead Corporation przeszła drogę firmy pozwalającej na ruch w zakresie mobilności adaptacyjnej.

Aby napędzać ten ruch, założyciel i dyrektor ds. technicznych Christian Bagg wykorzystuje każde dostępne mu narzędzie, a SOLIDWORKS jest rozwiązaniem firmy Bowhead od pierwszego dnia. W miarę rozwoju firmy, SOLIDWORKS rozwijał się wraz z nimi – odgrywając rolę w każdym aspekcie, od projektowania i produkcji po obsługę klienta i operacje.

Dowiedz się, jak połączenie potężnego oprogramowania którym jest SOLIDWORKS 3D CAD połączonego z opartymi na chmurze technologiami zarządzania danymi i współpracy na platformie 3DEXPERIENCE pomaga firmie Bowhead osiągnąć niesamowite rezultaty.

Obejrzyj film

POZNAJ SOLIDWORKS 2024 - Twórz doświadczenia, wydajniej, szybciej i wspólnie z innymi

SOLIDWORKS 2024 usprawnia i przyspiesza proces rozwoju produktu od koncepcji do produkcji. Poznaj najnowsze ulepszenia opracowane z myślą o użytkownikach i dowiedz się, jak nowe możliwości usług w chmurze umożliwiają bezproblemowe projektowanie poprzez udostępnianie obrazów 3D w chmurze, oznaczanie, przechowywanie danych, przeglądanie projektów i możliwości współpracy.

POBIERZ EBOOK - POZNAJ NOWOŚCI SOLIDWORKS 2024

Chcesz wiedzieć więcej ? Kliknij i pobierz jeden z materiałów

Czy każdy może zaktualizować SOLIDWORKS do najnowszej wersji?

Niestety, ale nie. Wyjątkiem są klienci posiadający subskrypcję. Aktualizacje SOLIDWORKS są dostępne dla klientów, którzy posiadają aktywną subskrypcję, co umożliwia im korzystanie z najnowszych wersji oprogramowania oraz uzyskiwanie wsparcia technicznego. Osoby bez subskrypcji mogą nie mieć dostępu do najnowszych aktualizacji.

Czy istnieją jakieś zmiany w interfejsie użytkownika SOLIDWORKS 2024?

Interfejs użytkownika SOLIDWORKS w tegorocznej edycji, został nieco zmodernizowany wprowadzając ulepszenia, które poprawiają codzienną produktywność. Niezależnie od tego, czy chcesz pracować mądrzej, automatyzując i skracając przepływy pracy, czy pracować szybciej dzięki wydajności i interfejsowi, czy też współpracować w zespołach, aby móc szybciej wprowadzić swoje produkty na rynek.

Jakie są minimalne wymagania systemowe dla SOLIDWORKS?

Minimalne wymagania systemowe dla SOLIDWORKS 2024 obejmują określoną ilość pamięci RAM, wolnego miejsca na dysku twardym, rodzaj karty graficznej itp. Szczegółowe informacje można znaleźć w dokumentacji technicznej lub pod linkiem


Aleksander Księżopolski
Dyrektor Handlowy

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Jeżeli jesteś zainteresowany prezentacją nowości SOLIDWORKS 2024 koniecznie skontaktuj się z nami. Przyjedziemy do Ciebie lub jeżeli wolisz – przygotujemy prezentację online. +48 12 626 06 00 | +48 58 351 43 13 | office@solidexpert.com

    Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej