Oferty Promocyjne - SOLIDEXPERT
Działamy od 2002 roku
Autoryzowany Dystrybutor SOLIDWORKS
NEWSLETTER: promocje, newsy

Oferty Promocyjne

SOLIDWORKS + SOLIDWORKS CAM

Jesteś producentem, który sam projektuje swoje produkty, a następnie je wytwarza? Jeżeli tak, to dobrze wiesz, że spójne środowisko projektowo-wytwórcze jest czymś, co na pewno usprawnia pracę w firmie i ułatwia przepływ informacji pomiędzy działem konstrukcyjnym i produkcyjnym. Mając tego świadomość przygotowaliśmy promocyjną paczkę rozwiązań SOLIDWORKS oraz SOLIDWORKS CAM, która pozwoli Twojej firmie zapewnić spójne środowisko pracy.

Promocja

SOLIDWORKS + bezpłatnie Office 365

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem licencji SOLIDWORKS i nie do końca jesteś pewny czy kupić również subskrypcję dla programu, to oprócz dobrze nam znanych korzyści posiadania subskrypcji, pojawił się dodatkowy powód do jej zakupu. Od teraz Klient, który zdecyduje się na zakup licencji SOLIDWORKS z subskrypcją, może otrzymać zupełnie za darmo roczną licencję Office 365!

Promocja

Promocyjny leasing SOLIDWORKS

Leasing SOLIDWORKS jest możliwy. Teraz dla naszych Klientów przygotowaliśmy promocyjne warunki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

Promocja

Kup SOLIDWORKS Simulation i zaoszczędź do 26000 pln!

Teraz zaoszczędzisz do 26 000 PLN kupując oprogramowanie SOLIDWORKS wraz z modułem SOLIDWORKS Simulation!

Promocja

Kup SpaceMouse Pro Wireless i otrzymaj zestaw CadMouse Wireless za darmo!

Od teraz jeżeli zdecydujecie się na zakup manipulatora 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless to zestaw CadMouse Wireless i CadMouse Pad Compact otrzymacie zupełnie za darmo. Wystarczy zarejestrować nowy manipulator.

Promocja