Oferty Promocyjne - SOLIDEXPERT
Działamy od 2002 roku
Autoryzowany Dystrybutor SOLIDWORKS
NEWSLETTER: promocje, newsy

Oferty Promocyjne

SOLIDWORKS + SOLIDWORKS CAM

Jesteś producentem, który sam projektuje swoje produkty, a następnie je wytwarza? Jeżeli tak, to dobrze wiesz, że spójne środowisko projektowo-wytwórcze jest czymś, co na pewno usprawnia pracę w firmie i ułatwia przepływ informacji pomiędzy działem konstrukcyjnym i produkcyjnym. Mając tego świadomość przygotowaliśmy promocyjną paczkę rozwiązań SOLIDWORKS oraz SOLIDWORKS CAM, która pozwoli Twojej firmie zapewnić spójne środowisko pracy.

Promocja

SOLIDWORKS + bezpłatnie Office 365

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem licencji SOLIDWORKS i nie do końca jesteś pewny czy kupić również subskrypcję dla programu, to oprócz dobrze nam znanych korzyści posiadania subskrypcji, pojawił się dodatkowy powód do jej zakupu. Od teraz Klient, który zdecyduje się na zakup licencji SOLIDWORKS z subskrypcją, może otrzymać zupełnie za darmo roczną licencję Office 365!

Promocja

Kup subskrypcję i otrzymaj MySOLIDWORKS Professional za darmo!

Dostęp do najwyższego pakietu MySOLIDWORKS Professional otrzymujemy dopiero po wykupieniu dodatkowej, rocznej subskrypcji dla tego pakietu. Aktualnie istnieje szansa otrzymania takiego dostępu na rok czasu zupełnie za darmo!

Promocja

Leasing SOLIDWORKS - zapłacimy pół roku za Ciebie!

Jako jedyny Partner SOLIDWORKS w Polsce oferujemy zakup licencji wieczystych z płatnością miesięczną. Korzystaj z programu od razu i zapomnij o płatnościach na pół roku!

Promocja

Dostęp do platformy FABRILINE za darmo!

Do każdej zakupionej licencji SOLIDWORKS dołączamy voucher, upoważniający do 3-miesięcznego darmowego korzystania z planu MAX o wartości 1500zł!

Promocja

CAMWorks w promocji 2za1

TERAZ DWA MODUŁY CAMWORKS W CENIE JEDNEGO!

Przygotowaliśmy promocję, w ramach której przy zakupie modułów CAMWorks Milling, Turning lub Premium, drugi taki sam moduł otrzymasz zupełnie za darmo! Wybieraj spośród 3 przygotowanych przez nas pakietów!

Promocja

Wyprzedaż SOLIDWORKS 2020

W związku z wyprzedażą końcoworoczną przygotowaliśmy promocyjną ofertę zakupu najnowszych licencji SOLIDWORKS 2020.

Teraz każda firma może kupić licencję SOLIDWORKS i otrzymać drugą taką samą zupełnie za darmo! W celu skorzystania z oferty konieczny jest zakup programu z min. roczną usługą subskrypcji.

Promocja