Oferty Promocyjne - SOLIDEXPERT
Działamy od 2002 roku
Autoryzowany Dystrybutor SOLIDWORKS
NEWSLETTER: promocje, newsy

Oferty Promocyjne

SOLIDWORKS + SOLIDWORKS CAM

Jesteś producentem, który sam projektuje swoje produkty, a następnie je wytwarza? Jeżeli tak, to dobrze wiesz, że spójne środowisko projektowo-wytwórcze jest czymś, co na pewno usprawnia pracę w firmie i ułatwia przepływ informacji pomiędzy działem konstrukcyjnym i produkcyjnym. Mając tego świadomość przygotowaliśmy promocyjną paczkę rozwiązań SOLIDWORKS oraz SOLIDWORKS CAM, która pozwoli Twojej firmie zapewnić spójne środowisko pracy.

Promocja

SOLIDWORKS + bezpłatnie Office 365

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem licencji SOLIDWORKS i nie do końca jesteś pewny czy kupić również subskrypcję dla programu, to oprócz dobrze nam znanych korzyści posiadania subskrypcji, pojawił się dodatkowy powód do jej zakupu. Od teraz Klient, który zdecyduje się na zakup licencji SOLIDWORKS z subskrypcją, może otrzymać zupełnie za darmo roczną licencję Office 365!

Promocja

Dostęp do platformy FABRILINE za darmo!

Do każdej zakupionej licencji SOLIDWORKS dołączamy voucher, upoważniający do 3-miesięcznego darmowego korzystania z planu MAX o wartości 1500zł!

Promocja

Kup DraftSight i Platformę 3DEXPERIENCE w rabacie do 50%

Przygotowaliśmy promocję w ramach, której otrzymacie rabat 50% na zakup DraftSight oraz promocyjny dostęp do Platformy 3DEXPERIENCE, która pozwoli na współpracę w środowisku chmurowym.

Promocja

Promocyjne przejście z DesignSpark Electrical na SOLIDWORKS Electrical

Decydując się na zakup SOLIDWORKS Electrical zyskujesz znacznie więcej możliwości niż daje Ci rozwiązanie DesignSpark Electrical. W sumie do Twojej dyspozycji zostaje oddanych aż o 50% więcej funkcji i narzędzi, które wykorzystasz podczas projektowania elektrycznego.

Promocja