Oferty Promocyjne - SOLIDEXPERT

Oferty Promocyjne

SOLIDWORKS + SOLIDWORKS CAM

Jesteś producentem, który sam projektuje swoje produkty, a następnie je wytwarza? Jeżeli tak, to dobrze wiesz, że spójne środowisko projektowo-wytwórcze jest czymś, co na pewno usprawnia pracę w firmie i ułatwia przepływ informacji pomiędzy działem konstrukcyjnym i produkcyjnym. Mając tego świadomość przygotowaliśmy promocyjną paczkę rozwiązań SOLIDWORKS oraz SOLIDWORKS CAM, która pozwoli Twojej firmie zapewnić spójne środowisko pracy.

Promocja

PDM w chmurze

Platforma 3DEXPERIENCE pozwala na przechowywanie plików w chmurze z zachowaniem historii ich edycji oraz możliwością ich zarządzania. Decydując się na rozwiązanie PDM w chmurze otrzymasz szereg korzyści. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Promocja

Symulacje na desktopie i w chmurze

Prowadzenie analiz i obliczeń wytrzymałościowych już na etapie projektowania produktu to bardzo dobra praktyka, która znacznie skraca czas jego wprowadzenia na rynek oraz pozwala na wychwycenie i naprawę błędów konstrukcyjnych na wczesnym etapie. Decydując się na zakup rozwiązań symulacyjnych, tylko teraz otrzymasz je w promocyjnej cenie

Promocja