Znajdź Duplikaty - Wyszukiwanie duplikatów plików w PDM | SOLIDEXPERT

Rozwiązanie autorskie Znajdź Duplikaty (PDM PARTS COMPARER) to narzędzie pozwalające uniknąć duplikowania plików w przechowalni. Na podstawie analizy modelu program sprawdzi, czy w przechowalni istnieje już model o identycznej geometrii i poinformuje o istnieniu duplikatów.

O programie

Dodatek Znajdź Duplikaty jest zintegrowany ze środowiskiem SOLIDWORKS, z którego poziomu użytkownik może wymusić wyszukiwanie modeli o identycznej geometrii, a także otworzyć jego konfigurację. Wyszukiwanie może również odbywać się automatycznie przy zapisywaniu pliku w SOLIDWORKS, co automatyzuje pracę i nie wymaga żadnych akcji ze strony użytkownika.

Przy wyszukiwaniu sprawdzane są wszystkie konfiguracje modeli w wybranym przez użytkownika folderze przechowalni, można również wybrać stan PDM plików, które mają być uwzględnione przy wyszukiwaniu (np. tylko pliki zatwierdzone). Dodatek może również scalać modele wielobryłowe do porównania.

wideo

Korzyści

Przez ostatnie 18 lat SOLIDEXPERT jako autoryzowany dystrybutor SOLIDWORKS wdrożył ponad 7.000 licencji CAD 3D u ponad 2.200 klientów. Liczne wyróżnienia jak Elite AE, gwarantują doskonałą obsługę, profesjonalne doradztwo oraz korzystne ceny!

 

Zalety aplikacji Znajdź Duplikaty:

Automatyzacja

Duplikaty mogą być wyszukiwane automatycznie podczas zapisywania plików

Oszczędność miejsca

Dzięki wykryciu duplikatów geometrycznych zaoszczędzisz miejsce w przechowalni PDM

Intuicyjność

Dodatek działa w oknie SOLIDWORKS, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze

Obsługa konfiguracji

Podczas wyszukiwania duplikatów sprawdzane są wszystkie konfiguracje modeli w wybranym folderze

Obsługa stanów plików

Dodatek pozwala na wybranie stanu plików, które mają być uwzględnione podczas wyszukiwania duplikatów, np. tylko pliki zatwierdzone

Interfejs

formularz kontaktowy

  Polecane rozwiązania

  PDM File Logger

  PDM File Logger

  PDM File Destroyer

  PDM File Destroyer

  PDM Migrator

  PDM Migrator

  zaufali nam

  Faq

  Chcesz dowiedzieć się więcej?
  Masz pytania? Sprawdź nasze FAQ

  Sprawdź