Collaborative Industry Innovator

Rola na Platformie 3DEXPERIENCE

Rozwiązanie do zarządzania przepływem pracy i cyklem życia produktu w chmurze

Zapewnij swojemu zespołowi pracę w chmurze

Korzystaj z roli Collaborative Industry Innovator

Rola ta dostarczy Ci nowoczesne narzędzia do zarządzania przepływem pracy i cyklem życia produktu w chmurze.

Collaborative Industry Innovator na platformie 3DEXPERIENCE umożliwia bezpieczne przechowywanie, organizowanie i zarządzanie treścią, w tym dokumentacją techniczną, wyszukiwanie i znajdowanie odpowiednich danych i informacji do ponownego ich wykorzystania, nawigowania po strukturze produktu w przeglądarce internetowej, łatwego przeglądania i porównywania plików 3D.

Jest to rozszerzenie roli 3DSwymer (Collaborative Business Innovator), które dostarcza dodatkową funkcjonalność ułatwiającą zarządzanie plikami. Collaborative Industry Innovator zapewnia dodatkowe 20 GB przestrzeni dyskowej w chmurze na użytkownika.

Bookmark Editor

Porządkowanie i klasyfikowanie danych

Bookmark Editor jest potężną aplikacją służącą do porządkowania i klasyfikowania danych. Za jego pomocą można tworzyć hierarchiczną strukturę folderów, aby uporządkować dane z bazy oraz oznaczyć swoje dane jako ulubione. Narzędzie to zapewnia również kontrolę dostępu dla użytkowników.

Change Action

Wykonywanie modyfikacji 

Change Action jest aplikacją wykonawczą, używaną przez użytkowników technicznych tj. projektanci czy inżynierowie produktu. Wykorzystywana jest do wykonywania wymaganych modyfikacji, zapewniając jednocześnie pełną identyfikowalność tych zmian.

Collaborative Lifecycle

Zarządzanie cyklem życia produktu

Collaborative Lifecycle ta aplikacja umożliwiająca zarządzanie cyklem życia produktu od momentu powstania koncepcji do gotowego produktu, uwzględniając w tym gałęzie, wersje i duplikaty projektu. Za pomocą aplikacji można także kontrolować, kto może otrzymać dostęp do pliku na różnych etapach jego powstawania.

Collaborative Tasks

Tworzenie, przypisywanie i śledzenie zadań

Platforma 3DEXPERIENCE to wspólna platforma biznesowa. Możliwości współpracy to kluczowe funkcjonalności. Aplikacja Collaborative Tasks i WeDo (jedna z funkcji 3DSWYM) są bardzo przydatne do tworzenia, przypisywania i śledzenia zadań. Można tworzyć zadania i przydzielać je poszczególnym użytkownikom. Można także śledzić postęp na podstawie statusu zadań.

Interfejs aplikacji jest oparty na zasadach KANBAN. Można filtrować zadania na podstawie statusu, terminu lub przypisanych do mnie. Można tworzyć i przydzielać zadania ze społeczności 3DSWYM. Te zadania można również zobaczyć w aplikacji Collaborative Tasks.

Compare

Porównywanie projektów

Aplikacja Compare umożliwia użytkownikom porównywanie treści w celu zidentyfikowania różnic w strukturach, metadanych i geometrii 3D.

IP Classify & Reuse

Zarządzanie dostępem do treści i uprawnieniami użytkowników

Za pomocą IP Classify & Reuse zdefiniujesz różne poziomy dostępu do treści i praw dla użytkowników. Przydatne przy udostępnianiu danych kontrahentom i osobom trzecim.

Route Management

Tworzenie szablonu procesów

Aplikacja Route Management dostarcza zbiór zadań, które można przypisać jednemu lub większej liczbie członków zespołu. Route można zapisać jako szablony do ponownego wykorzystania, co może przyspieszyć planowanie typowych i często wykonywanych zadań tj. proces sprawdzania, akceptacja rewizji. Mogą być one wykonywane sekwencyjnie lub w tym samym czasie.

Np.  możesz utworzyć proces, aby przejrzeć i zatwierdzić projekt. W trasie można uwzględnić specyfikację projektu i inną powiązaną dokumentację. Niektórzy członkowie procesu mieliby zadania do przeglądania i komentowania, a inni mieliby zadania do zatwierdzenia.

3DSpace

Przechowywanie danych w chmurze

3DSpace to obszar, w którym są przechowywane dane oraz wykonywane różne zadania. Kontroluje również dostęp użytkowników do danych zapisanych w chmurze. Na każdego użytkownika przysługuje 20 GB przestrzeni.

3D Markup

Komunikacja problemów projektowych za pomocą cyfrowych etykiet

3D Markup zapewnia pro

Komunikacja problemów projektowych za pomocą cyfrowych etykiet

3D Markup zapewnia proste i wydajne narzędzia do analizy 3D w przeglądarce internetowej, aby umożliwić użytkownikom wykonywanie zrzutów 2D oraz oznaczanie produktów 3D w celu współpracy oraz wyraźne komunikowanie problemów projektowych za pomocą cyfrowej etykiety.

Tworząc oznaczenia możemy wygenerować nowy Issue lub Change Action.

ste i wydajne narzędzia do analizy 3D w przeglądarce internetowej, aby umożliwić użytkownikom wykonywanie zrzutów 2D oraz oznaczanie produktów 3D w celu współpracy oraz wyraźne komunikowanie problemów projektowych za pomocą cyfrowej etykiety.

Tworząc oznaczenia możemy wygenerować nowy Issue lub Change Action.

Collaboration & Approvals

Konfiguracja interfejsu użytkownika i schematów aplikacji

Collaboration & Approvals to aplikacja zapewniająca konfigurowalny interfejs użytkownika i możliwość tworzenia schematów dla wszystkich aplikacji. Collaboration & Approvals tworzy ramy dla wszystkich aplikacji, umożliwiając użytkownikom wewnętrznym i zewnętrznym współpracę przy zachowaniu kontroli dostępu do treści. Zapewnia również możliwość raportowania metryk w celu oceny wydajności na podstawie zawartości produktu. Zawiera m.in.:

 • pogramy do wykonywania zadań użytkowników i tworzenia logiki procesów biznesowych
 • schematy tj. trasy, dyskusje i zarządzanie dokumentami, używane w wielu aplikacjach

Classify & Reuse

Przechowywanie, zarządzanie i uzyskiwanie dostępu do dokumentów

Aplikacja Classify & Reuse możliwia organizowanie zasobów w strukturę, zapewnia skuteczny sposób przechowywania, zarządzania i uzyskiwania dostępu do dokumentów i innych plików w obrębie aplikacji i między nimi w środowisku pracy zespołowej

Korzystając z tej aplikacji, możesz:

 • uzyskać dostęp do bibliotek w oparciu o parametry klasyfikacji,
 • zasubskrybować dokument, aby otrzymywać informacje o niektórych krytycznych zmianach w jego zawartości,
 • przeszukiwać i nawigować po hierarchiach bibliotek

 

Issue 3D Review

Identyfikacja i wizualna analiza problemów

Issue 3D Review umożliwia identyfikację i wizualną analizę problemów w kontekście 3D, aby ułatwić wczesne wykrywanie problemów w dalszych procesach.

Issue Management

Rejestrowanie, śledzenie, praca nad rozwiązywaniem problemów

Issue Management to aplikacja do zarządzania problemami. Umożliwia rejestrowanie, śledzenie, powiadamianie i pracę nad rozwiązywaniem problemów w celu efektywniejszego zarządzania projektem.

Aplikacja ta zarządza również problemami CAD lub innymi typami plików, które mogą pojawić się w procesie rozwoju produktu i może być używana razem z formalnym procesem zarządzania zmianami.

Product Explorer

Podgląd i eksport struktury drzewa projektu

Dzięki aplikacji Product Explorer strukturę drzewa projektu można zobaczyć bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Aplikacja posiada również możliwość wizualizacji danych w osobnym oknie oraz eksportu struktury w pliku CSV. Umożliwia wyszukiwanie w kontekście produktu oraz  posiada zaawansowane filtrowanie z intuicyjnym interfejsem użytkownika.

Collaboration for Microsoft

Zarządzanie dokumentami i synchronizacja zadań

Collaboration for Microsoft pomaga uzyskać dostęp do dokumentów w aplikacjach Microsoft i zarządzać nimi w następujący sposób:

 • Integracja Microsoft Office i Eksploratora Windows – możesz pracować na swoich dokumentach za pomocą Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project i Windows Explorer,
 • Windows Desktop Search (WDS) – możesz używać WDS do indeksowania i przeszukiwania bazy danych ENOVIA oraz uzyskać wyniki wyszukiwania w oknach WDS

Współpraca i pliki w chmurze na Platformie 3DEXPERIENCE

First Look: Collaborative Industry Innovator (CSV)

Collaborative Industry Innovator | Enable Collaborative Product Innovation

First Look: Collaborative Industry Innovator (CSV)

Collaborative Industry Innovator | Enable Collaborative Product Innovation

Chcesz wiedzieć więcej?

Przewodnik po 3DEXPERIENCE

Zobacz jak wygląda struktura 3DEXPERIENCE, poznaj domeny, role i aplikacje.

[EBOOK] Czy 3DEXPERIENCE zastąpi SOLIDWORKS?

Jakie możliwości ma Platforma 3DEXPERIENCE? Pobierz blisko 60 stron bezpłatnej wiedzy.

Poznaj pozostałe elementy Elementy Platformy 3DEXPERIENCE®

Szczegóły
Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej