3D SheetMetal Creator - Rola na Platformie 3DEXPERIENCE

System CAD oparty na przeglądarce internetowej
Projektowanie elementów z arkuszy blach w chmurze

Twórz gotowe do produkcji elementy z arkuszy blach za pomocą wydajnego rozwiązania w chmurze

3D SheetMetal Creator pozwoli Ci na tworzenie projektów wykonanych z arkuszy blachy na dowolnym urządzeniu

3D SheetMetal Creator to rola dostarczająca użytkownikom narzędzia dostosowane do potrzeb projektantów i inżynierów, którzy tworzą elementy z arkuszy blach i obudowy.

Dzięki roli 3D SheetMetal Creator możesz:

 • Tworzyć dokładne, szczegółowe projekty części blaszanych, które są gotowe do produkcji. Projekty powstają w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności instalacji oprogramowania.
 • Weryfikować projekty na wczesnym etapie ich powstawania, dzięki natychmiastowemu dostępowi do automatycznie aktualizowanych wykrojów płaskich.
 • Usprawnić proces projektowania dzięki intuicyjnemu, inteligentnemu i dedykowanemu arkuszom blach interfejsowi użytkownika.
 • Zautomatyzować powtarzalne zadania za pomocą Asystenta Projektowania, wykorzystując technologię machine learningu.

3D SheetMetal Creator to rola dedykowana inżynierom mechanikom, projektantom obudów, projektantom narzędzi/oprzyrządowania, producentom blach, inżynierom produkcji, kierownikom hal produkcyjnych, menedżerom w branży inżynierskiej oraz konsultantom ds. rozwoju produktu.

Aplikacje z tą rolą:

SOLIDWORKS

xSheetMetal

Derived Format Converter

Efektywne rozwiązania projektowe

Funkcje dostępne w roli 3D SheetMetal Creator  dostarczają narzędzi do projektowania elementów blaszanych, dopasowany interfejs użytkownika, intuicyjny oraz łatwy w nauce kontekstowy styl modelowania. Dzięki Asystentowi Projektowania automatyzowane są często powtarzające się zadania. Dostępne z rolą narzędzia pozwalają na tworzenie produktów od faz koncepcji, aż do szczegółowych projektów gotowych do produkcji.

Zwiększona elastyczność projektowania

Dostęp do roli otrzymujemy z dowolnego miejsca i urządzenia. Wystarczy posiadać połączenie do Internetu. Dzięki zapewnieniu jednego środowiska projektowego użytkownik może skupić się na projektowaniu, a nie na strukturze złożenia.

Wbudowane zarządzanie danymi

Rozwiązanie jest łatwo skalowalne. Wraz z rozwojem Twojej Firmy można je rozbudować o dodatkowe role i funkcje, tym samym dostarczając szereg nowych narzędzi niezbędnych do tworzenia nowych projektów.

Skalowalność

Rozwiązanie jest łatwo skalowalne. Wraz z rozwojem Twojej Firmy można je rozbudować o dodatkowe role i funkcje, tym samym dostarczając szereg nowych narzędzi niezbędnych do tworzenia nowych projektów.

Projektowanie w chmurze na Platformie 3DEXPERIENCE

First Look: 3D SheetMetal Creator

Poznaj pozostałe elementy Platformy 3DEXPERIENCE®

Szczegóły
Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej