PDM File Destroyer - Automatyczne niszczenie plików w koszu PDM | SOLIDEXPERT

PDM File Destroyer to autorski dodatek, który automatycznie niszczy pliki w koszu PDM po określonej przez Administratora liczbie dni od usunięcia.

O programie

Jak wiadomo, zaniedbanie czyszczenia kosza PDM prowadzi do:

 • spadku wydajności PDM, bo w bazie SQL nadal istnieją wpisy dla usuniętych plików. Sama baza jest też przez to większa.
 • nieuzasadnionego zajmowania przestrzeni dyskowej serwera archiwum. Często zdarza się, że w dużych środowiskach PDM, po kilku latach użytkowania systemu, w koszu PDM znajduje się nawet kilkadziesiąt, a w drastycznych sytuacjach kilkaset GB usuniętych danych. Przestrzeń tę można odzyskać.
 • okresowe, a w konsekwencji hurtowe czyszczenie, skutkuje bardzo intensywnym obciążeniem CPU i bazy SQL, co sprawia, że najczęściej operacja ta musi być wykonywana w nocy lub w weekendy, aby nie obniżać wydajności PDM w trakcie godzin pracy użytkowników.

PDM File Destroyer pozwala uniknąć spadku wydajności PDM, dbać o miejsce w archiwum i zagwarantować automatyczny serwis PDM w tym zakresie. Dodatkową zaletą rozwiązania jest funkcja logowania niszczonych plików i katalogów, co nie jest dostępne podczas zwykłego, ręcznego czyszczenia kosza PDM.

Korzyści

Przez ostatnie 18 lat SOLIDEXPERT jako autoryzowany dystrybutor SOLIDWORKS wdrożył ponad 7.000 licencji CAD 3D u ponad 2.200 klientów. Liczne wyróżnienia jak Elite AE, gwarantują doskonałą obsługę, profesjonalne doradztwo oraz korzystne ceny!

 

Zalety aplikacji PDM File Destroyer:

Automatyzacja

Pliki w koszu PDM są niszczone automatycznie po określonej liczbie dni

Wydajność

Czyszczenie kosza można planować w nocy, aby zapewnić najwyższą wydajność PDM

Oszczędność miejsca na dysku

Pliki w koszu są regularnie usuwane dzięki czemu miejsce na dysku nie jest zbędnie zajmowane

Archiwum logów

Funkcja logowania niszczonych plików i katalogów

Interfejs

formularz kontaktowy

  Polecany rozwiązania

  PDM Reports

  PDM Reports

  PDM Migrator

  PDM Migrator

  PDM File Logger

  PDM File Logger

  zaufali nam

  Faq

  Chcesz dowiedzieć się więcej?
  Masz pytania? Sprawdź nasze FAQ

  Sprawdź