KONSULTANT WDROŻENIOWY BC

SOLIDEXPERT w liczbach
100
inżynierów
6
centrów szkoleniowych
3500
zadowolonych klientów
9500
przeszkolonych osób
5
oddziałów firmy
100
inżynierów
6
3500
9500
5
Białystok, Dąbrówki k/Rzeszowa, Gdańsk, Kraków, Warszawa
PEŁNY ETAT
UMOWA O PRACĘ
SPECJALISTA/KA
TRYB PRACY: HYBRYDOWY/ZDALNY

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • Przeprowadzanie konsultacji oraz analiz potrzeb biznesowych klienta,
  • Konfiguracja i optymalizacja systemu w celu dostosowania do wymagań klienta,
  • Prowadzenie szkoleń z funkcjonalności systemu dla kluczowych użytkowników,
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej.

Co najbardziej docenimy:

  • Bardzo dobrej znajomości środowiska Microsoft Dynamics 365 BC,
  • Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku we wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics 365 BC w obszarach księgowości i finansów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnego organizowania swojego czasu pracy,
  • Umiejętności komunikacyjne pozwalające na efektywną współprace z klientem,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dokładność oraz zaangażowanie w realizowane projekty.

Co oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego na życie, do prywatnej opieki medycznej oraz do karty Multisport),
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego,
  • Ciekawą prace w zgranym zespole i możliwość rozwoju.
Poznaj nas!
Zapraszam do przesyłania zgłoszeń na opisane poniżej stanowisko.
Jeżeli nie ma oferty pracy jaka Cię interesuje, to nadal zachęcamy do wysyłania CV, być może stworzymy etat właśnie dla Ciebie.